Skocz do zawartości

Wielokrotne Podróże Do Usa - Czy To Coś "złego" ?


Rekomendowane odpowiedzi

a że go Twój "lekko głodny kawałek" zdenerwował to się nie dziwię - może nie jest empatyczny ale za to asertywny

(boshe - jakie mądre słowa :D )

"lekko głodny kawałek" zdenerwował? A co tu jest takiego do denerwowania się? Obraziłam kogoś? Dostaje się po ślubie z posiadaczem GC papiery w nmiesiąc, dwa? Raczej nie, trzeba na to kilka lat poczekać i o tym właśnie pisałam. Asertywny? No ja też jestem asertywna i świadoma tego co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiekszosc sytuacji, w ktorych sie znajdujemy spowodowana jest naszym wyborem. Jesli ktos poslubia "green card holder" musi sie liczyc, ze "przegryzanie sie papierow" legalizacyjnych trwa wiec wiaze sie to z rozlaka (nie zawsze), jesli podrozujemy w celach turystycznych a pracujemy jest to nielegalne itd itp.

Nie mysle, ze mozna miec w takim ukladzie do kogokolwiek pretensje, malo tego w prawie USA tlumaczenie doroslej osoby "a niewiedzialem/lam" nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że mam podwójne konto i sama do siebie piszę? Jesteś administratorem, to chyba możesz takie rzeczy sprawdzić.. Nie wiem po co miałabym to robić.

Dziwny trochę sposób pacyfikowania (?) Tak jakbym pisała tu jakieś straszne rzeczy... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że mam podwójne konto i sama do siebie piszę? Jesteś administratorem, to chyba możesz takie rzeczy sprawdzić..

Sądzisz że wyskoczyłam z takim pomysłem bez sprawdzenia?

Nie wiem po co miałabym to robić.

Ludzie robią różne dziwne rzeczy. Niektórzy nawet kilka kont zakładają (np. 3) i całe dyskusje prowadzą ze swymi alter ego.

Dziwny trochę sposób pacyfikowania (?) Tak jakbym pisała tu jakieś straszne rzeczy... :blink:

Nikt tutaj nikogo nie pacyfikuje. Nie piszesz nic wyjątkowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze ktos zaklada bo go blokuja. blokuje 1 konto to zaklada 2.

no, ale zeby pisac samemu ze soba ? cardigan - i to jezszcze fizyk :D

kiedys pamietam mojego kolege....jak wchodzily telefony komorkowe to on dla szpanu [mial jedyny tel kom wsrod moich rowniesnikow i jako pierwszy] byl w stanie chodzic i gadac sam ze soba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...