Skocz do zawartości

Wielokrotne Podróże Do Usa - Czy To Coś "złego" ?


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, po podsumowaniu wszystkich terminów moich egzaminów i innych spraw wychodzi, że mogłabym sobie w tym roku pozwolić na prawie 4-miesięczny pobyt w USA. Mam jednak problem, natury związanej z tym tematem. To znaczy, czy zarezerwować bilet z powrotem po 4 miesiącach, czy z powrotem po 2 miesiącach z możliwością przebookowania lotu powrotnego na późniejszy?

Bo właśnie nie wiem, czy te 4 miesiące będą jakoś źle widziane czy coś.. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I myślisz, że nie będzie z tym problemu? Wiem, że trochę z tym panikuję, ale jak się naczytałam historii ludzi z forum, to obawiam się, że ktoś może zacząć podejrzewać, że skoro na tyle tam jadę to pewnie do roboty itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wziął na miesiąc i zmienił datę, zawsze tak robiłem i nie było problemu. Decyzja należy do Ciebie. Po co masz się martwić czy te 4 miesiące nie będą źle wyglądały?? A tak masz na miesiąc a potem lepiej stracić te 200$ na zmianę i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wziął na miesiąc i zmienił datę, zawsze tak robiłem i nie było problemu. Decyzja należy do Ciebie. Po co masz się martwić czy te 4 miesiące nie będą źle wyglądały?? A tak masz na miesiąc a potem lepiej stracić te 200$ na zmianę i po sprawie.

No właśnie o takiej opcji myślałam.. Wiem, że oni potem mają w kompie ile tak naprawdę byłam, ale tym razem bym się może przynajmniej tak nie martwiła.. A na ile Ty tak naprawdę zostawałeś @misfer? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...