Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to była czysta złośliwość dlatego nie odpowiadam :)

Wyraziłem swoje zdanie, nie muszę nikomu nic uzasadniać.

Pozdro :) !

Dlaczego zlosliwosc? Na jakiejs podstawie musisz tak uwazac. Odpowiedajac: a bo tak i pocalujcie mnie w d..., Twoja opinia jest psu na bude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jaka złośliwość ? Przecież mnie to za przeproszeniem wali kto gdzie pojedzie, interesuje mnie tylko dlaczego akurat ktoś uważa Illinois za właściwy stan do startu.

Poza tym że tam dużo Polaków (co dla mnie akurat byłoby wada) to nie widzę żadnych powodów dla których miałby być lepszy od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i powodzenia dalej :) to już 3 osoba (co najmniej), która z DV2014 wybiera się do Illinois :)

Czyli nic nie pytali o wyciąg z banku?

Dziękuję :)

Pani w okienku zapytała, czy mam jakieś dokumenty finansowe / od rodziny z USA (ciężko jest mi sobie teraz przypomnieć). Podałam jej druk I - 134. Powiedziała, że to nie jest wymagane, ale bardzo dobrze, że coś takiego mam. Może dlatego, że jestem młoda :)

A dlaczego Illinois? Bo rodzina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przeczytałam całe forum i dużo pomogliście za co dziękuje ;) Mój mąż jest osobą wylosowaną rozmowa 31 marca już niedługo strasznie się boję dokumenty prawie wszystkie , ponieważ w poniedziałek jedziemy na badania do Warszawy . Super że ludzie piszą o swoich doświadczeniach można wiele z nich wyciągnąć pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...