Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku była informacja na stronie loterii o dolosowaniu.

Ale teraz już jej nie ma, a pojawiło się info (nie wiem, czy nadal tam jest - to muszą potwierdzić wylosowani; bo nie wiem, czy nie wylosowani też mają takie info), że tym razem zostało wylosowanych 125 tysięcy osób (więc więcej, niż w poprzednich latach).

Czy wszyscy zostali już powiadomieni? Nie mam pojęcia.

Sprawdzaj swój status raz na miesiąc... Może się coś zmieni ;)

@pilkarzyk9 - dostałeś już odpowiedź na to pytanie w innych tematach. Dwa tygodnie, czy nawet miesiąc nie robią różnicy. Ja wysyłałabym papiery dopiero po ślubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Co jeżeli zapomniałam napisać o szkole podstawowej? Mam wypełnioną szkołę średnią, potem studia? Dokumenty niestety już wysłałam. Może wysłać wyjaśnienie?

btw mój cn to ponad 26*** wiec zapewne poczakam długo na rozmowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie przesyłki do KCC. W Internecie są różne informacje. Jaką przesyłką wysyłalście dokumenty? Zwykłym listem? Poleconym? Priorytetem, czy może za potwierdzeniem odbioru? Nie mogę nigdzie znaleźć potwierdzonej informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie przesyłki do KCC. W Internecie są różne informacje. Jaką przesyłką wysyłalście dokumenty? Zwykłym listem? Poleconym? Priorytetem, czy może za potwierdzeniem odbioru? Nie mogę nigdzie znaleźć potwierdzonej informacji na ten temat.

W tym lub w wątku z dv2013 jeden z użytkowników pisał, że wysyłał listem priorytetowym, ale nie poleconym i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym lub w wątku z dv2013 jeden z użytkowników pisał, że wysyłał listem priorytetowym, ale nie poleconym i było ok.

ja wysłałam priorytetem poleconym tak na wszelki wypadek.

Ale jezeli nie podali na stronie int wytycznych odnośne przesyłki to myślę że każdy rodzaj to dobry rodzaj

Witam,

Co jeżeli zapomniałam napisać o szkole podstawowej? Mam wypełnioną szkołę średnią, potem studia? Dokumenty niestety już wysłałam. Może wysłać wyjaśnienie?

btw mój cn to ponad 26*** wiec zapewne poczakam długo na rozmowę :)

Anyone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi. :) serafina ja też myślałam o poleconym priorytecie.

Jeśli chodzi o szkołę podstawową, myślę, że nie powinno być problemu. Przecież jak ktoś ma skończoną średnią to ma i podstawową. Na Twoim miejscu napisałabym jednak do nich maila z zapytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałam priorytetem poleconym tak na wszelki wypadek.

Ale jezeli nie podali na stronie int wytycznych odnośne przesyłki to myślę że każdy rodzaj to dobry rodzaj

Anyone?

w tamtym roku była taka rozmowa, że lepiej wysłać zwykłym nie poleconym bo oni nie lubią podpisywać to ich męczy.

Mam pytanie odnośnie przesyłki do KCC. W Internecie są różne informacje. Jaką przesyłką wysyłalście dokumenty? Zwykłym listem? Poleconym? Priorytetem, czy może za potwierdzeniem odbioru? Nie mogę nigdzie znaleźć potwierdzonej informacji na ten temat.

lepiej zwykłym priorytetem :) nie za potwierdzeniem odbioru jeszcze nie odbiorą i co będzie. przynajmniej większość w tamtym roku tak robiła :)

Ja też nie napisałem CN na JAKIMKOLWIEK dokumencie wysłanym do KCC, nie podpisałem również żadnego ze zdjęć naszej czteroosobowej rodziny. I co? 23 czerwca lecimy do Stanów :)

nie ma się czym przejmować

ja również nie podpisałam dokumentów tylko same zdjęcia wszystko ładnie spięłam spinaczami i w takim samym stanie widziałam je w poniedziałek na rozmowie nawet naszych zdjęć nie chcieli bo nic się nie zgubiło : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...