Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja wysłałam zapytanie w imieniu męża ze swojej skrzynki. nie podałam ani cn, ani daty urodzenia i nie wiem nawet czy się podpisałam. a odpowiedź i tak dostałam po 5 dniach.

Ale jaka odpowiedz dostalas? zapewne automatyczna albo z prosba o uzupelnienie informacji. zasada jest, ze zawsze w korespodencji z KCC nalezy podawac imie, nazwisko, CN i date urodzenia.

a juz na pewno bez CN nie sa w stanie sprawdzic nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałam zapytanie w imieniu męża ze swojej skrzynki. nie podałam ani cn, ani daty urodzenia i nie wiem nawet czy się podpisałam. a odpowiedź i tak dostałam po 5 dniach.

Co w takim razie podalas;)?

Instrukcja kontaktowania sie z kcc jest jasno opisana na stronie gdzie sprawdza sie status. Stosowanie sie do niej znacznie ulatwia prace urzednikom w kcc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka odpowiedz dostalas? zapewne automatyczna albo z prosba o uzupelnienie informacji. zasada jest, ze zawsze w korespodencji z KCC nalezy podawac imie, nazwisko, CN i date urodzenia.

a juz na pewno bez CN nie sa w stanie sprawdzic nic.

wysłałam zapytanie dot. ślubu po wylosowaniu GC i wymaganych dokumentach. to była odpoweidź z automatu. Tak mi się przynajmniej wydaje. Oczywiste jest, że jezlei wysyłam zapytanie dot.tego czy dokumenty dotarły to podaje pełne dane, cn, bo jak inaczej mieliby mnie zidentyfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź z KCC. Oto ona:

Thank you for your Inquiry,

KCC has received the Spouse/Child information you have provided. This information has been included in your case file.

Nie wiem o co chodzi bo nie mam ani żony ani dzieci.

a wyslales im maila tak, jak prosili? z imieniem, nazwiskiem, case number i data urodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli KCC wymaga, aby w korespondecji podawac CN, imie i nazwisko ORAZ date urodzenia tzn, ze chyba jednak nie wystarczy. I masz na to jasny dowod.

Nie rozumiem, czy naprawde tak ciezko jest postepowac zgodnie z instrukcja?

Zgodnie z instrukcją miałem nie odpowiadać na tego maila. Case number jest unikatowy więc nie rozumiem skąd taka a nie inna odpowiedź. Przecież mogli równie dobrze poprosić mnie o uzupełnienie informacji. Zatem jak ktoś wcześniej napisał, mają tam bałagan bo tego maila najprawdopodobniej miał dostać ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...