Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Też mam właśnie plany w odniesieniu do studiów podyplomowych i zaplanowaniu swojej kariery zawodowej. mi0706, ta loteria jest trochę inna od poprzednich zostało wylosowanych więcej numerów a limit wiz jest ciągle ten sam. Nie wiadomo co o tym myśleć. Gdybym miał numer CN <30000 to patrząc na lata wcześniejsze było by prawie 100% szansy na green card. A tak to jest ta nie pewność czy starczy zielonych kart do mojego numeru.

edit: jeśli chodzi o spełnienie warunków green card to wszystko jest u mnie w porządku.

oprócz nr CN ważna jest też ilość wiz przyznanych na Polskę.

Czyli zbierać pieniążki na udany początek :)

No to już trzeba było robić od 1 maja! :)

Witam,

Ja mam numer 21***, ale dokumenty wysłałem do KCC dopiero dzisiaj. mam nadzieję, że nie jest za późno. Mam przyznany taki numer, że ciężko powiedzieć, czy dostanę zaproszenie na rozmowę.

Trudno jest ryzykować i gwarantować cokolwiek, ale z twoim nr to byłby jakiś dziwny traf losu jakbyś nie dostał zaproszenia na rozmowę - czytaj zaproszenie po odbiór wizy ;) Tu pewno niektórzy zaczną wieszać na mnie wszystko za takie słowa, ale po moich przejściach jestem zdania, że każdy kto spełnia warunki dostanie wizę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy wieszac ;)

jestes po prostu w czepku urodzony ,jedynie czy mozesz sie podzielic tym szczesciem,osobami spotkanymi-dobrymi,bo ja sie staram dzielic,jak moge i ile moge ;)

jesli wystarczy wiz,do tego ktos spelnia wymogi loterii to w duzej wiekszosci spraw dostanie sie wize i tak to nalezy widziec ;)

a do tego dochodza sprawy ze sprawami karnymi,stanem zdrowia oraz przedstawieniem sie na rozmowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy. Swoją drogą fajne to forum. Dzięki temu, że odpowiednio wczesnie tu zajrzałem nie zapomnialem wpisać Case Number na każdej stronie dokumentu, który wysłałem dzisiaj do Kentucky. Oczywiście, jak to ja, zapomniałem tylko wpisać ten numer na kopercie, ale chyba tragedii nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...