Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym w woju mało dziewczyn, a w policji juz mozna na kilku policjantkach oko zawiesić, a Amerykańska dziewczyna to podstawa podczas pobytu na zielonej karcie. O wiele łatwiej wtedy jezyk podszlifować No i do tego Amerykanki są naprawdę rakiety w tych sprawach!

Kawaler :) Ja to swoje drewno zawiozę do lasu, a właściwie to drewno zawiezie mnie bo żonaty jestem (kontrolowany żart) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dostałem drugą odpowiedź z KCC że dokumenty dotarły, są processowane i że po 15 sierpnia będzie można śledzić ich bieg. Nie dostałem natomiast informacji czy wszystkie dokumenty dotarły itd. Taka taśmowa odpowiedź ale jestem dobrej nadziei.

Bo, żeby mieć pewność, to najlepiej tam zadzwonić (do czego zreztą zachęca strona KCC). Tyle, że wiekszośc ludzi się boi, że nic nie zrozumie i wolą pisać maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie przez 14 lat (mam 22) mieszkalam w rpa mam rowniez obywatelstwo RPA, wylosowalam zielona karte z tytulu obywatelstwa Polski. I treaz mam pytanie: czy moje drugie obywatelstwo i zycie w tym kraju moze jakos wplynac na odmowe wizy i trzeba gdzies to szczegolnie zaznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jest za pozno. nie ma okreslonego czasu oczywiscie im szybciej tym lepiej.

mozesz smialo zwolnic swojego adwolata bo tylko wydasz niepotrzebnie pieniadze a do wypelnienia potrzebujesz podstawowej znajomosci angielskiego. a jak cos bedziesz nie wiedziala to zadaj pytanie forum ci podpowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...