Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

tak, ja bylam. nawet na dwoch.

Pytam bo moja żona też była na dwóch W&T. Słyszałem wczoraj pewną historię od mojego dentysty (20 lat w stażu, także zagranicą), że jakieś 2 lata temu on i cały jego gabinet techników dentystycznych otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w loterii wizowej, zapytałem więc od kogo...? A gość na to, że przyszło do nich pismo z ambasady USA z Warszawy... Odpowiedziałem mu że może to nie było pismo z ambasady tylko z jakiejś firmy, która składa wnioski... A on mi na to, że na 100% z ambasady bo też się trochę orientuje w sprawach wizowych jeśli chodzi o USA... (i dodał zaraz)... Pan nadal myśli, że oni rzeczywiście losują?

Ostatecznie zawsze mogą sobie sprawdzić, który z aplikantów był przekraczał u nich granicę i w jakim charakterze (turysta, czy program wymiany lub staż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

uslow a jaka to dostali poczta?>

nie ma tak ze jak ktos nie byl w USA to ma male szanse itp,jest wiele historii podobnych ze ktos nie byl a zostal wylosowany..

Nie wiem czy wiesz ale kiedys dostawali ludzie koperty i podobnie mysleli ze to moze Ambasada wyslala..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem. Dziwne to dla mnie. Wtedy sprawdzić nie mogli, ale dzisiaj tak. Ten dentysta i jego personel są specjalistami w specyficznej dziedzinie, może była to propozycja wizy imigracyjnej. Wiem, że nic nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze jest ale jesli tak by bylo to kazda osoba co byla w USA zostala by wylosowana ;)

fakt moze nie ma statystyk takich ale sa tacy na tym forum co byli i nie zostali wylosowani

znam taki przypadek znajomej,nie byla w USA i zostala wylosowana za 1 razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc takim tokiem rozumowania to wylosowani w takim razie powinni mieć wyższe wykształcenie, dość nietypowe i poszukiwane na amerykańskim rynku pracy, mieć do ok 40 r.ż. Im niższy CN tym dana osoba jest lepszym kandydatem na potencjalnego obywatela US...

Naprawdę myślicie że coś w tym jest? Ja jakoś nie wierzę w to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na tym foprum byl przypadek osoby, ktora w USA nie byla a jednak zostala wylosowana.

Ja nigdy nie byłem w USA. Zaaplikowałem pierwszy raz w loterii (DV2014) i się udało. Od początku miałem przeczucie że się uda i się nie myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...