Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie najbardziej zastanawiają mnie te badanie, co dokładnie sprawdzają i jak to wszystko wygląda.

Pobieraja Ci krew aby sprawdzic, czy nie masz kily. Robia RTG klatki persiowej, zeby wykluczyc gruzlice. a Poziej, u lekarza jest juz tylko "wywiad" i sprawdzanie szczepionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bardziej bym się zastanowił nad kosztami leczenia po wyjeździe - i to bardzo poważnie zastanowił.

Racja. Ale lecząc się w Polsce to nabawię się jeszcze innych chorób w tym psychicznych. Dziś spędziłem 5 godzin i tak na prawdę nie wiele załatwiłem. Do tego zostałem wyśmiany przez "uprzejme Panie Rejestratorki", że chciałem się zapisać dziś do reumatologa (tak jak zalecił lekarz) a nie w inny dzień, którego One nie mogły określić kiedy nastąpi... Paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradox jak pisze kazielu bez ubezpieczenia nabawisz sie podobnych chorob jak kto napisales psychicznych,bo jak znajdziesz dobre ubezpieczenie zaraz po przyjezdzie?

co do choroby to znam przypadek ze dziewczyna miala-ma chorobe wiencowa i przeszla badania i dostala GC ale moze dlatego ze leciala na sponsorowanie rodzinne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja swoje papiery (wlasciwie wypelnione, z Case Number na kazdej stronie) wysłałem do KCC pod koniec czerwca. Sprawdziłem właśnie na stronie https://www.usps.com/ ,że moja przesylka dotarla do adresata w dniu 1 lipca. Jak dotad nie otrzymalem jednak z KCC zadnego maila (a minely juz dwa tygodnie). Czy powinienem sie martwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja swoje papiery (wlasciwie wypelnione, z Case Number na kazdej stronie) wysłałem do KCC pod koniec czerwca. Sprawdziłem właśnie na stronie https://www.usps.com/ ,że moja przesylka dotarla do adresata w dniu 1 lipca. Jak dotad nie otrzymalem jednak z KCC zadnego maila (a minely juz dwa tygodnie). Czy powinienem sie martwic?

By otrzymać potwierdzenie e-mail'em, że przesyłka doszła do KCC musisz do nich wysłać e-mail'owe zapytanie w języku angielskim na skrzynkę KCC. Sami z siebie nie odpisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Piszę do nich na adres KCCDV@state.gov?

Tak, to ten adres e-mail.

My wysłaliśmy coś takiego:

Hello

I am a winner in DV 2014(CN: 2014EU.....). At the beginning of May I have sent to KCC by poste office all documents .

I would like to make sure whether all the documents arrived. The correct will by necessery or it's good?

I would be grateful for your response.

imię nazwisko aplikanta

CASE NUMBER: 2014EU000xxxxx

PA NAME: nazwisko, imię aplikanta

DATE OF BIRTH: MM-DD-YYYY

(data urodzenia słownie)

PREFERENCE CATEGORY: DV DIVERSITY

FOREIGN STATE CHARGEABILITY: POLAND

POST: WARSAW

W temacie e-mail'a: imię i nazwisko aplikanta, DV DIVERSITY, CN: 2014EU0001​6xxx, (data urodzenia aplikanta w kombinacji miesiąc-dzień-rok urodzenia aplikanta, w liczbach: MM-DD-YYYY).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w USA na J1. Wracając, nie zwróciłam na lotnisku I64, dopiero po roku oddałam do ambasady. Czy aby udokumentować że wróciłam do Polski z końcem ważności wizy, wystarczy zaświadczenie ze szkoły językowej w Polsce że uczęszczałam na kurs językowy do nich, tzn w Polsce? Nie posiadam żadnych innych zaświadczeń, które dokumentowałyby mój pobyt w Polsce w trakcie tego roku, po powrocie z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...