Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak, to ten adres e-mail.

My wysłaliśmy coś takiego:

Hello

I am a winner in DV 2014(CN: 2014EU.....). At the beginning of May I have sent to KCC by poste office all documents .

I would like to make sure whether all the documents arrived. The correct will by necessery or it's good?

I would be grateful for your response.

imię nazwisko aplikanta

CASE NUMBER: 2014EU000xxxxx

PA NAME: nazwisko, imię aplikanta

DATE OF BIRTH: MM-DD-YYYY

(data urodzenia słownie)

PREFERENCE CATEGORY: DV DIVERSITY

FOREIGN STATE CHARGEABILITY: POLAND

POST: WARSAW

W temacie e-mail'a: imię i nazwisko aplikanta, DV DIVERSITY, CN: 2014EU0001​6xxx, (data urodzenia aplikanta w kombinacji miesiąc-dzień-rok urodzenia aplikanta, w liczbach: MM-DD-YYYY).

Dzięki, ale ja napisałem po swojemu:

Dear Sir/Madam,
I would like to ask you whether you have received my forms. According to www.uspc.com website, my documents had reached you on 1 July 2013.
My data are as follows:
CN: 2014EU000*****
1st name: **********
Surname: ***********
Date of birth: MM-DD-YYYY
Thank you in advance for your reply.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale ja napisałem po swojemu:

Dear Sir/Madam,
I would like to ask you whether you have received my forms. According to www.uspc.com website, my documents had reached you on 1 July 2013.
My data are as follows:
CN: 2014EU000*****
1st name: **********
Surname: ***********
Date of birth: MM-DD-YYYY
Thank you in advance for your reply.

Też ładnie i widzę, że kurier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miqhs

Mój kochany mąż wylosował CN 12XXX - sądząc po wypowiedziach na forum to całkiem nieźle :)

Może orientuje się ktoś, jak to jest z rozwiedzionymi? Mąż jest moim drugim (tym lepszym oczywiście), więc nie wiem, czy mam tłumaczyć swoje papiery rozwodowe, czy też jako "dodatek" do osoby wylosowanej nie muszę? Napisaliśmy do KCC ale chyba sami nie wiedzą, bo nie opisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz tłumaczyć papierów rozwodowych, tylko przynosisz kopię.

Ja przetłumaczyłem wyrok sądu na angielski, wydałem 130zł, a potem w w ambasadzie usłyszałem, że przecież nie muszę.

Z tymi tłumaczeniami chodzi im o wyroki za przestępstwa lub podobne, żeby (tak mi się wydaje) zapoznać się co taki gość przeskrobał.

Nooo, taki CN to rozmowa pewno luty/marzec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kochany mąż wylosował CN 12XXX - sądząc po wypowiedziach na forum to całkiem nieźle :)

Może orientuje się ktoś, jak to jest z rozwiedzionymi? Mąż jest moim drugim (tym lepszym oczywiście), więc nie wiem, czy mam tłumaczyć swoje papiery rozwodowe, czy też jako "dodatek" do osoby wylosowanej nie muszę? Napisaliśmy do KCC ale chyba sami nie wiedzą, bo nie opisali :)

Jeżeli moja kochana żona miała 16xxx to poziom "kochanoćci" twojego męża jest zdecydowanie wyższy (o 4 tys.), jednym słowem gratulacje, macie b. kozacki numer (dobry) :) Spodziewajcie się spotkania z konsulem w okolicy grudnia, stycznia lub lutego 2014. Jak dawno wysłaliście formularze i zdjęcia do KCC? Z tymi papierami to lepiej przetłumaczyć i zabrać na spotkanie. Po zalogowaniu się w celu sprawdzenia czy ktoś jest wylosowany czy też nie (witryna z listem gratulacyjnym, barcode'em i Case Number), w liście zawarty jest link do instrukcji jak skompletować dokumenty i co przetłumaczyć (tzw. 5 kroków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz tłumaczyć papierów rozwodowych, tylko przynosisz kopię.

Ja przetłumaczyłem wyrok sądu na angielski, wydałem 130zł, a potem w w ambasadzie usłyszałem, że przecież nie muszę.

Z tymi tłumaczeniami chodzi im o wyroki za przestępstwa lub podobne, żeby (tak mi się wydaje) zapoznać się co taki gość przeskrobał.

Nooo, taki CN to rozmowa pewno luty/marzec!

To ja dalej nie doradzam bo tak na "wyczucie" poradziłem by tłumaczyć. Jeśli nie trzeba to zawsze mniejsze koszty itd. :)

Mam takie pytanie, czy ktoś z wylosowanych był wcześniej na Intership, Work&Travel lub innym oficjalnym programie wymiany w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...