Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej mądre głowy z tego forum :)

Mam pytanie: czy myślicie że w USA łatwo znaleźć pracę jako nauczyciel lub asystent nauczyciela? Co prawda uczę angielskiego, oczywiście logiczne jest że nie będę nawet się pchała na takie stanowisko w US, ale może praca w primary school lub jeszcze niżej.

Czy ktoś wie coś na temat studiów postgraduate z nauczania wczesnoszkolnego w USA? Ile to kosztuje, jak długo trwa, czy nawet mam szanse na dostanie się na takowe z moim podwójnym mgr (nie żebym się chwaliła....)?

Dziękuję z góry za odpowiedzi :)

Wstąp do zawodowej służby w US Army lub Gwardii Narodowej (słuzba przez 1 weekend w miesiącu po 3-4 miesięcznym szkoleiu unitarnym) a po zakończeniu kontraktu armia sfinansuje ci studia. Wyjdziesz z praktycznym angielskim, środkami na wykształcenie i zdobędziesz szacunek społeczny. Pracodawcy szcególnie państwowi doceniają tam byłych wojskowych. O opiece medycznej nie wspominam, ale to tez masz na koszt rządu USA podczas służby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstąp do zawodowej służby w US Army lub Gwardii Narodowej (słuzba przez 1 weekend w miesiącu po 3-4 miesięcznym szkoleiu unitarnym) a po zakończeniu kontraktu armia sfinansuje ci studia. Wyjdziesz z praktycznym angielskim, środkami na wykształcenie i zdobędziesz szacunek społeczny. Pracodawcy szcególnie państwowi doceniają tam byłych wojskowych. O opiece medycznej nie wspominam, ale to tez masz na koszt rządu USA podczas służby.

Dziękuję za sugestię ale w tym wypadku raczej nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś potwierdzenie, że otrzymali Twojego maila.

Napiszesz jeszcze raz, to jeszcze raz takiego automatycznego maila dostaniesz.

W tym automatycznym mailu nie napisali, kiedy ewentualnie możesz się spodziewać odpowiedzi na swoje pytanie?

Nie. Napisali tylko że mam podać Case Number, imię i nazwisko i datę urodzenia i dlatego pytam czy jeszcze raz mam wysłać bo nie napisałem daty urodzenia w pierwszym mailu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...