Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

ale o jakiej ty instrukcji mowisz? jedyna zorientowana i wiarygodna osoba na tym forum - Sly, jasno powiedziala, zebys postepowala tak, jak napisalo KCC, a z tego co czytam powyzej, KCC powiedzialo Ci, jakie informacje sa potrzebne, by sprawdzic twoj case i odpowiedziec na Twoje pytanie. twoje slowa "napisali tylko że mam podać Case Number, imię i nazwisko i datę urodzenia i dlatego pytam czy jeszcze raz mam wysłać"

poza tym DV lottery instructions dla wyslosowanych (a takze notifikaction letter, gdzie dowiedziales sie o wygranej) mowi jasno, ze ma byc CN, imie i nazwisko + data urodzenia.

ale jesli chcesz byc madrzejszy od nich i robic tak, jak ci wygodnie, zamiast tak, jak powinienes - twoja sprawa. ale z jakiegos powodu wychodza pozniej takie szopki.

ja w zeszlym roku kilkakrotnie pisalam maila do KCC i za kazdym razem dostawalam odpowiedz dot. mojej sytuacji, nie cudzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale o jakiej ty instrukcji mowisz? jedyna zorientowana i wiarygodna osoba na tym forum - Sly, jasno powiedziala, zebys postepowala tak, jak napisalo KCC, a z tego co czytam powyzej, KCC powiedzialo Ci, jakie informacje sa potrzebne, by sprawdzic twoj case i odpowiedziec na Twoje pytanie. twoje slowa "napisali tylko że mam podać Case Number, imię i nazwisko i datę urodzenia i dlatego pytam czy jeszcze raz mam wysłać"

poza tym DV lottery instructions dla wyslosowanych (a takze notifikaction letter, gdzie dowiedziales sie o wygranej) mowi jasno, ze ma byc CN, imie i nazwisko + data urodzenia.

ale jesli chcesz byc madrzejszy od nich i robic tak, jak ci wygodnie, zamiast tak, jak powinienes - twoja sprawa. ale z jakiegos powodu wychodza pozniej takie szopki.

ja w zeszlym roku kilkakrotnie pisalam maila do KCC i za kazdym razem dostawalam odpowiedz dot. mojej sytuacji, nie cudzej.

Ok dobrze, się poprawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje przesyłki możecie sprawdzić po numerze nadanym na poczcie - o ile go macie i nie zgubiliście ;-).
numer wpisujemy na https://www.usps.com/. Ja swoją przesyłkę do KCC wysłałem 10 maja, do KCC dotarła 17.

W sumie nie wysyłam do nich maila z zapytaniem, jak jest info że dostali pocztę.

Co do numerów CN - niestety osoby z wysokimi numerami muszą się uzbroić w cierpliwość i czekać na ewentualną datę rozmowy, na wiosnę przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa sly6 tu mnie masz ! i sprowadziłeś mnie na ziemie z tą datą rozmowy - mam numer 41xxx, więc o ile uda się dostać na rozmowę to będzie bardzo późno, ale jestem optymistycznie nastawiony !

list był Polecony :-)

btw, i tak wysłałem im dzisiaj zapytanie czy dostali moje dokumenty - w sumie jak wszyscy tak robią, to ja też chce dołączyć do grona niecierpliwych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z teorii mówi że są luki między numerami. Inna mówi że każdy wylosowany ma takie same szanse na interview a jeszcze inna że nie ma żadnych luk i że sporo ludzi się rozczaruje. Ty masz bardzo niski więc pewnie będziesz miał pod koniec tego roku spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...