Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

nie jest :) jestes ok dla IRS :)

chyba czytales co pisal mi w swoich postach i jak widzisz bywa z tym roznie ;)

ale nikt nie da Ci pewnosci co moze wyjsc na rozmowie.

Tez jestem w takiej sytuacji, ze rozliczalem sie z IRS bedac na wizie sudenckiej, ale bedac juz na turystycznej w ubieglym roku bylem na kontroli osobistej na lotnisku i nie przyznalem sie do tego. Widocznie az tak tego nie sprawdzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie,

czytam wszystko aczkolwiek mało się odzywam. Mam zapytanie do tych co już wysłali papiery czyli dwa formularze.

Wypełniłam oba formualrze, wiem, że mam załączyć dwa zdjęcia swoje ale jakiego wymiaru/formatu ?jak do wizy ? jak do paszportu czy inne ?

Do koperty wsadzam dwa formularze, dwa zdjecia, stronke z informacja o wylosowaniu i to wszystko ??

na formularzach, zdjeciach i kopercie pisze sie CN ??

Jakim listem ? Ja wysyłałam do USA niedawno list i płaciłam priorytet 5,00 PLN, nie było pokwitowania czyli nie polecony, ale skąd pewność, że to dojdzie ? Trzeba się ich pytać ?

Bardzo proszę o informację lub wiadomość na prv.

Z góry dziękuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czytam wszystko aczkolwiek mało się odzywam. Mam zapytanie do tych co już wysłali papiery czyli dwa formularze.

Wypełniłam oba formualrze, wiem, że mam załączyć dwa zdjęcia swoje ale jakiego wymiaru/formatu ?jak do wizy ? jak do paszportu czy inne ?

Do koperty wsadzam dwa formularze, dwa zdjecia, stronke z informacja o wylosowaniu i to wszystko ??

na formularzach, zdjeciach i kopercie pisze sie CN ??

Jakim listem ? Ja wysyłałam do USA niedawno list i płaciłam priorytet 5,00 PLN, nie było pokwitowania czyli nie polecony, ale skąd pewność, że to dojdzie ? Trzeba się ich pytać ?

Bardzo proszę o informację lub wiadomość na prv.

Z góry dziękuje za informacje

Formatu jak do zielonej karty. Fotograf wie :) ..podpisz zdjecia na odwrocie nr CN ..wyslij lotniczym priorytet..czy dojdzie zapytasz w mailu do kcc :)po 7 dniach dadza ci odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja to już się pogubiłam. Jutro idę zrobić fotki jak do wizy amerykańskiej, one są większego formatu niż te nasze i takie kwadratowe czyli z tego co pisze na linkach wyżej podesłanych 51mm/51mm.''

Czyli do koperty wsadzam formularze

122

230

2 fotki

strona z informacją o wylosowaniu ?

na zdjęciach CN i na formularzach też dopisać taki numer ?

Dziękuje za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo ja to już się pogubiłam. Jutro idę zrobić fotki jak do wizy amerykańskiej, one są większego formatu niż te nasze i takie kwadratowe czyli z tego co pisze na linkach wyżej podesłanych 51mm/51mm.''

Czyli do koperty wsadzam formularze

122

230

2 fotki

strona z informacją o wylosowaniu ?

na zdjęciach CN i na formularzach też dopisać taki numer ?

Dziękuje za odpowiedzi ;)

Ale po tylu odpowiedziach na Twoje pytania, po tylu linkach które miałaś podesłane to.... powiedz żarty sobie takie robisz, co ;) ? Tyle pytań a co to dopiero będzie w USA, jak będą po angielsku pisać/mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...