Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, formularz DS122 wypełniacie w jaki sposób, drukujecie go i drukowanymi literami ? Czy jest to też w formie aktywnego druku do wypełnienia przez komputer ? Tak samo z DS230 w ten sam sposób. Właśnie będę wypełniać owe dokumenty a numer CN mam 2014EUXXX47*** dość daleki widać po tych co tu mają o połowe niższe ;)

Wdzięczna za odpowiedz

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość espe

Witajcie, formularz DS122 wypełniacie w jaki sposób, drukujecie go i drukowanymi literami ? Czy jest to też w formie aktywnego druku do wypełnienia przez komputer ? Tak samo z DS230 w ten sam sposób. Właśnie będę wypełniać owe dokumenty a numer CN mam 2014EUXXX47*** dość daleki widać po tych co tu mają o połowe niższe ;)

Wdzięczna za odpowiedz

M

W FoxitReader można normalnie edytować i zapisywać. Swoją drogą, to ciekawa forma budowania zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli większość nie wypełnia tych formularzy długopisem tylko na komputerze tak ?

Naprawdę proszę o informację. Przeczytałam cały wątek i na odpowiedz nie natrafiłam.

Swoją drogą, czytając calutki wątek o D V 2013 widzę, że cała procedura kompletowania dokumentów badań, rejestracji etc budzi wiele wątpliwości i wydaje się być trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość espe

Czyli większość nie wypełnia tych formularzy długopisem tylko na komputerze tak ?

Naprawdę proszę o informację. Przeczytałam cały wątek i na odpowiedz nie natrafiłam.

Swoją drogą, czytając calutki wątek o D V 2013 widzę, że cała procedura kompletowania dokumentów badań, rejestracji etc budzi wiele wątpliwości i wydaje się być trudna.

Ale jaka większość???? Na stronie z informacją po wylosowaniu (jest podany nawet link) jest wszystko opisane w dość prosty sposób. I chyba jest to lepsze źródło informacji niż anonimowe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawde nie ma znaczenia czy wypełnisz formularze na komputerze, czy ręcznie. Ja wypelnialam ręcznie i jestem obecnie w USA. Nie wiem tez, co takiego skomplikowanego jest w tej całej procedurze. Wypełniasz formularze, robisz zdjęcia i wysylasz. Pózniej czekasz na zaproszenie na rozmowę.badania medyczne nie są trudne (trzeba tylko umówić lekarze, to filozofia), zaświadczenie o niekaralności bierzesz z lokalnego sadu (takie trudne?), akt urodzenia/ślubu z USC. Dodatkowo zdjęcia i paszport. Na dobra sprawę potrzebujesz na to wszystko 2/3 dni. CY to naprawdę jest takie skomplikowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pytanie:

Biorąc udział w loterii i będąc wylosowanym moge wyjechać do Stanów na wakacje jeżeli mam wizę turystyczną? Bo słyszałem że nie moge.

dzieki za odp.

Pozdrawiam:)

Możesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Wypełniam właśnie formularz DS 122. Mam pytanie, jak ktoś robił licencjata 2006-2009 i magistra po rocznej przerwie 2010-2012 to wpisujecie tylko Master degree czy licencjata też osobno a przed licencjatem np technikum ??

Jak po angielsku jest licencjat ?

Może nie jest to aż takie trudne, ale wiem, że czeka mnie ślub z chłopakiem aby On mógł jako mąż ze mną wyjechać no i ślub, nowe paszporty, badania - mam nadzieje, że w praktyce nie będzie to aż takie złe ;)

Proszę o pomoc. Wiem, że pewne odpowiedzi widziałam w wątku na DV 2013 ale ciężko mi je teraz znaleść w 52 stronach, które przez miesiąc pilnie studiowałam.

I pytanie co do 2 zdjęć. To mają być takie same jakie składało się do wizy ( np turystycznej?)

w formularzach uzywanie polskich liter ąęń etc ?

Czy w DS 230 może mi ktoś powiedzieć co powinno być w odpowiedziach od 30-31 a i b ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość espe

Witam ponownie,

Wypełniam właśnie formularz DS 122. Mam pytanie, jak ktoś robił licencjata 2006-2009 i magistra po rocznej przerwie 2010-2012 to wpisujecie tylko Master degree czy licencjata też osobno a przed licencjatem np technikum ??

Jak po angielsku jest licencjat ?

Może nie jest to aż takie trudne, ale wiem, że czeka mnie ślub z chłopakiem aby On mógł jako mąż ze mną wyjechać no i ślub, nowe paszporty, badania - mam nadzieje, że w praktyce nie będzie to aż takie złe ;)

Proszę o pomoc. Wiem, że pewne odpowiedzi widziałam w wątku na DV 2013 ale ciężko mi je teraz znaleść w 52 stronach, które przez miesiąc pilnie studiowałam.

I pytanie co do 2 zdjęć. To mają być takie same jakie składało się do wizy ( np turystycznej?)

w formularzach uzywanie polskich liter ąęń etc ?

Czy w DS 230 może mi ktoś powiedzieć co powinno być w odpowiedziach od 30-31 a i b ?

http://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-dsp-122/

http://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-ds-230/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...