Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Moja małżonka także wysłała kilka dni temu podobne zapytanie i także otrzymała odpowiedź:

Thank you for your inquiry.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

_____________________________________

Denise

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Ostatecznie nic nie będziemy dosyłać. Po tej drugiej odpowiedzi na 100%. W pierwszej chwili bardzo chcieliśmy dosyłać ten wydruk bo bardzo nam zależy itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam

mam pytanie. w poprzednim miesiącu wysłałam dokumenty. okazało się,że popełniłam tzw. literówki. tj. zamiast school napisałam scholl, technicla zamiast technical. a co najgorsze zamiast daty 1990 napisałam 0190.

Czy to może mnie zdyskwalifikować? czy mogą odrzucić moje dokumenty?

co ma zrobić.

Nadmienię tylko, że w czerwcu wychodzę za mąż, w związku z czym i tak będę musiała wysłać ponowny formularz ds 230 mój oraz mojego małżonka?

czy za nim to wyślę, to czy powinnam wysłać do nich sprostowanie, że popełniłam takie babole?

a wszystko to z nerwów i z wrażenia, że mi się poszczęściło.

w poprzednim tygodniu, a nie miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To napewno nie są błędy do dyskwalifikacji.

Możesz im napisać email ze sprostowaniem i dopisać, ze po zawarciu ślubu doślesz im poprawione formularze wraz z formularzami męża. Dodam, że będziesz też musiała zrobić tłumaczenie przysięgłe odpisu zupełnego aktu ślubu.

Napewno też zastanawiacie się nad zmianą nazwiska :) możesz je bez problemu zmienić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To napewno nie są błędy do dyskwalifikacji.

Możesz im napisać email ze sprostowaniem i dopisać, ze po zawarciu ślubu doślesz im poprawione formularze wraz z formularzami męża. Dodam, że będziesz też musiała zrobić tłumaczenie przysięgłe odpisu zupełnego aktu ślubu.

Napewno też zastanawiacie się nad zmianą nazwiska :) możesz je bez problemu zmienić.

Pozdrawiam

dziękuję za odpowiedź. tak zrobię. a co do nazwiska to chcę pozostać przy swoim, nie będę zmieniać.chyba to nie stanowi problemu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się dostaje informację o dacie rozmowy w ambasadzie? na maila czy może na stronie na której sprawdzałem czy zostałem wylosowany? dokumenty które przygotowuje na rozmowę nie muszę tłumaczyć na język angielski? (gdzieś na forum pisano że trzeba więc wolę się upewnić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich,

w maju tego roku zostałem szczęśliwie wylosowany na GC i mam do was pare pytan które ciągle siedzą mi w głowie i nie dają spokoju;p Wypełniłem potrzebne formularze, ale zapomniałem wrzucić je na ksero dla siebie. Czy będą mi one potrzebne później, na rozmowe do ambasady? I czy moge je np teraz wypełnić ręcznie idntycznie z jak tamte które wysłałem?

Następnie pytanie dotyczące CN. Mój nr to 00045xxx. Czy sądzicie, że jest to numer przy którym można robić sobie nadzieję na GC?

I ostatnie pytanie: na kiedy orientacyjnie mogę spodziewać się wezwania na rozmowe? Ponieważ mam zamiar lecieć na wakacje do USA, a nie chce polecieć i musieć wracać z powodu wezwania na rozowe.

Z góry dzięki za odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledząc zagraniczne fora to ludzie z b wysokimi cn otrzymywali wizę, wydaje mi się że w tym wypadku można mieć nadzieję

A jeśli chodzi o kopie formularzy - w instrukcji nie ma nic na ten temat wspomniane, więc nie sądzę że trzeba je zrobić, no może po to tylko aby wiedzieć co się w nich napisało i potem nie dać plamy na rozmowie w ambasadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...