Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

zaznaczajcie jak chcecie a ja upieram się ze magister to university degree. Po pierwsze - nasz magister niekoniecznie w USA będzie uznane za MA, po drugie - w formularzu najwyższy stopień to advanced więc logika wskazuję że należy tu wpisać ponad mgr

Upierać się możesz :) Podążając za tą logiką można stwierdzić, ze wszystko poniżej profesury to university degree. Zresztą dyskusja jest w sumie jałowa, bo czy zaznaczysz university degree, czy advanced degree, kwalifikujesz się, bo masz high school :) Rzuć monetą i postaw krzyżyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To jest napewno advanced

A ja mam pytanie o pole nr 39 z DS230 part II, mianowicie. Moja żona zostala wylosowana a w międzyczasie zmieniła nazwisko na moje. W formularzu trzeba podać nazwisko osoby składającej petycję i teraz zastanawiamy się, które jej nazwisko wpisać.

Wylosowana została na nazwisko panieńskie a nasz ślub był 8 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość espe

zaznaczajcie jak chcecie a ja upieram się ze magister to university degree. Po pierwsze - nasz magister niekoniecznie w USA będzie uznane za MA, po drugie - w formularzu najwyższy stopień to advanced więc logika wskazuję że należy tu wpisać ponad mgr

Po trzecie, nie MA a MSc lub MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilkarzyk na stronie Ambasady tak masz ladnie to opisane oraz na forum

musisz tlumaczyc wyroki sadowe i policyjne-jesli masz takie,akta i dokumenty w innym jezyku niz polskim i angielskim ,i tak musisz to wziasc na rozmowe ,te dokumenty ktore wymieniles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy w uczęszczanych szkołach wpisywać szkołę do której aktualnie chodzę i wpisac przyszłą datę ukończenia? Czy szkoły pisać po polsku czy próbować tłumaczyć? Czy do ambasady trzeba brać tłumaczenia wszystkich dokumentów jakie mam do okazania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...