Skocz do zawartości

Ny


BangBang

Rekomendowane odpowiedzi

KaeR - Moim zdaniem fox news nie jest zadnym zrodlem informacyjnym. Podobno ludzie ktorzy ogladaja Fox News sa mniej poinformowani co sie dzieje niz ludzie ktorzy wiadomosci w ogole nie ogladaja. To tak dla ciekawostki.

http://www.businessi...s-at-all-2012-5

Ale, że co? Liczby sobie zmyślili? To są dane z ICE. WSJ może być? http://online.wsj.com/article/SB10001424052702304868004577378042369495780.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Poki turystyczny status jest ok, to pewnie nawet za bardzo nie bedziesz musial sie przez ramie non stop ogladac

Ale status turystyczny jest ok, jeśli się jest turystą, a nie kiedy się pracuje.

Inna broszka, że niektórzy mają w nosie status, luzacy i nie ma takiej sytuacji, w której oglądają się non stop przez ramię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że co? Liczby sobie zmyślili? To są dane z ICE. WSJ może być? http://online.wsj.com/article/SB10001424052702304868004577378042369495780.html

Moja wypowiedz nie odnosila sie do danych lecz do zrodla. Niestety nawet ludzie ogladajacy Daily Show maja wiecej wiedzy. Moze nawet 1 na 50 newsow foxowi sie uda trafic :)

KaeR tak na marginesie, to nie jest żaden atak na twoja osobę, nie chce abyś tak myślał, jak dla mnie to mozesz sobie fox news czy bolka i lolka cały dzień oglądać. Chodziło mi o pokazanie, ze są lepsze i gorsze zrodla informacyjne, a fox news leci ma łeb i na szyje w tej kwesti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale status turystyczny jest ok, jeśli się jest turystą, a nie kiedy się pracuje.

Inna broszka, że niektórzy mają w nosie status, luzacy i nie ma takiej sytuacji, w której oglądają się non stop przez ramię.

Joanna masz racje, ale nawet pracując nielegalnie, jesli sie ma nieprzesiedziana wizę turystyczna, stres związany z jazda samochodem, lateniem samolotem, chodzeniem po ulicy, wynajeciem mieszkania właściwie nie istnieje. A to ze cię ktoś złapie w pracy ze pracujesz nielegalnie, ryzyko jest minimalne. Osoba będąc nielegalnie ma nieciekawie na każdym kroku. Przy zatrzymaniu przez policję, przy jeździe pociągiem, czy lataniem samolotem. Juz nie wspomnę o granicy, trzymać sie jak najbardziej z daleka. Najlepiej siedzieć w domu i nie wychodzić, ale co to za zycie. No chyba ze ci to wszystko zwisa, to tylko żyć i nie umierać a najgorsze co ci mogą zrobić to jedynie do domu wysłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedz nie odnosila sie do danych lecz do zrodla. Niestety nawet ludzie ogladajacy Daily Show maja wiecej wiedzy. Moze nawet 1 na 50 newsow foxowi sie uda trafic :)

KaeR tak na marginesie, to nie jest żaden atak na twoja osobę, nie chce abyś tak myślał, jak dla mnie to mozesz sobie fox news czy bolka i lolka cały dzień oglądać. Chodziło mi o pokazanie, ze są lepsze i gorsze zrodla informacyjne, a fox news leci ma łeb i na szyje w tej kwesti.

Przecież ja się nie obrażam. :) Nie oglądam foxnews i wiem o co Ci chodzi z wartością jako źródła. Chodziło mi o meritum. Swego czasu gdzieś czytałem o zwiększonej ilości kontroli ICE, żeby tu przytoczyć wrzuciłem w wyszukiwarkę i pierwszy wyskoczył foxnews. :) Nic na to nie poradzę. BTW nawet nie wiem czy mam foxnews w kablu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pieprzycie głupoty że czytać sie nie chce, jaki strach na kazdym kroku o czym Wy mowicie..... jakie firmy nie chca zatrudniac nielegalnych??? ogarnijcie sie i nie sciemniajcie ludziom, chcesz to wszystko ogarniesz i mieszkanie i prace i dobrą kase, pracujesz na budowie minimum jakie zarobisz na tydzień to 600dolcow do tego niech laska zarobi na sprzataniu 400 na tydzien to macie tysiaka na tydzien razy 4?? i dziękuje :)) odkladacie kase tą co zarobi facet a zyjecie za laski i za rok przywozicie do polski 100tys :) fakt autentyczny :) Dobra lepiej siedziec 2-3 lata przyjechac tu i kupic sobie mieskanie niz brac tutaj kredyty na 30 lat i pracowac za 1500zł miesiecznie. Nie sluchacjie tych bredni co tu wypisuja!!!! Wszyscy tu pisza zeby Cie tylko zniechecic i to wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pieprzycie głupoty że czytać sie nie chce, jaki strach na kazdym kroku o czym Wy mowicie..... jakie firmy nie chca zatrudniac nielegalnych??? ogarnijcie sie i nie sciemniajcie ludziom, chcesz to wszystko ogarniesz i mieszkanie i prace i dobrą kase, pracujesz na budowie minimum jakie zarobisz na tydzień to 600dolcow do tego niech laska zarobi na sprzataniu 400 na tydzien to macie tysiaka na tydzien razy 4?? i dziękuje :)) odkladacie kase tą co zarobi facet a zyjecie za laski i za rok przywozicie do polski 100tys :) fakt autentyczny :) Dobra lepiej siedziec 2-3 lata przyjechac tu i kupic sobie mieskanie niz brac tutaj kredyty na 30 lat i pracowac za 1500zł miesiecznie. Nie sluchacjie tych bredni co tu wypisuja!!!! Wszyscy tu pisza zeby Cie tylko zniechecic i to wszystko:)

...w tym wypadku dwoch laskow bedzie pracowalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...