Skocz do zawartości

Nowe Ustawy Imigracyjne: Wizy Pracownicze I Gc Dla Wykwalifikowanych Specjalistw


mikun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja mam może trochę głupie pytanie, ale czy jak zniosą wizy a osoba która ma wizę np na 10 lat to musi się rejestrować w ESTA (bo wiza jest nieważna) czy ta wiza coś może dać np szanse że nie będą cofać jak to było w Kanadzie. Oby tych wiz nie znieśli szybko. Bo dopiero będą cyrki i pytania czemu nie wpuszczają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już OFICJALNIE ci, którzy w USA trafili przed 31 grudnia 2011 roku będa mogli "zalegalizować" swoj pobyt ?? czy jeszcze bedzie glosowanie na innych szczeblach itd ??

Nic nie jest oficjalnie. Nikt jeszcze nie głosował, prezydent nic jeszcze nie podpisywał.

A ja mam może trochę głupie pytanie, ale czy jak zniosą wizy a osoba która ma wizę np na 10 lat to musi się rejestrować w ESTA (bo wiza jest nieważna) czy ta wiza coś może dać np szanse że nie będą cofać jak to było w Kanadzie. Oby tych wiz nie znieśli szybko. Bo dopiero będą cyrki i pytania czemu nie wpuszczają :)

Jak masz wizę, to wjeżdżasz na wizie i ESTA Ci nie potrzebna. Podróżujesz na tych samych zasadach jak dotychczas. Dopiero, jak Ci się wiza skończy a my wejdziemy do VWP, nie będziesz musiał się ubiegać o nową wklejkę by podróżować do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zalezy. Jesli jednym z warunkow VWP jest wskaznik nie wiekszy niz 3% a my wciaz mamy 10% (o ile dobrze pamietam) to jesli jakims cudem wlacza nas do VWP to pewnie i tak beda nas bardziej sprawdzac i patrzec na nas baardziej sceptycznie i - niestety - czesciej cofac z granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...