Skocz do zawartości

Zwycięstwo Gejów W Usa


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jak to wytłumaczyć? Tak samo jakbyś mówił o heteroseksualnej parze - dwoje kochających się ludzi się całuje. Też mi wielkie mecyje.

Pewnie, lepiej żeby dziecko wychowywało się w patologicznej rodzinie niż z dwójką rodziców którzy o nie dbają. Co za głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A już absolutnie jestem przeciwny adoptacji dzieci przez pary homoseksualne... Dziecko z takiej pary, nie będzie miało życia, zawsze będzie obiektem kpin.

A ty gdzie Ty w tych stanach mieszkasz, że liżą się ludzie na ulicach a w szkołach takie akcje odchodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że ciężko coś takiemu dziecku wytłumaczyć. Zwłaszcza, że raczej mało gdzie pokazują czy mówią o związkach homoseksualnych. No ja szkołę kończyłem nie tak dużo lat wstecz i nie było o tym ani słowa. Dziecko uzna to, za coś dziwnego. Całe życie miał pokazywany inny obraz rodziny.

No i pytanie czy dzieci takich par, nie są skazane na to samo, co rodzice? - Bycie w związku homoseksualnych?

lochraven - dużo jest rodzin składających się z płci przeciwnych, którzy chcieliby miec dziecko a nie mogą. I na pewno byliby w stanie dać temu dziecko dużo miłości i ciepła.

No odpowiedzcie mi jak myślicie, co takie dziecko pary homoseksualnej będzie miało w szkole?

Na dzień dzisiejszy wydaje mi się to złym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z większością widzę można podyskutować, niestety nie z lochraven ani Paulina_89 ( czytałem jak jeszcze nie było Cie na świecie o ile to 89 to rok Twojego urodzenia ;)

Kilka faktów:
- tylko 1-3% populacji wykazuje skłonności homoseksualne. *M.in. „Gay-Marriage' and Homosexuality, some medical comments” (www.lifesite.net), Gilman S.E. Am J Public Health. 2001; 91: 933-9, Aaron D.J. i inni. J Epidemiol Community Health. 2003; 57:207-9, Mercer C.H. i inni. AIDS. 2004; 18:1453-8, Sandfort T.G. i inni. Arch Gen Psychiatry. 2001; 58:85-91 i wiele innych (nawet Wikipedia podaje szacunek homoseksualistów na 2-7%, co jest jak widać mocno zawyżone).
- Jedynie 0,5% pozostaje w związku partnerskim (dla porównania 70% par w związkach małżeńskich).
- ponad 75% homoseksualistów uprawiało seks z ponad 100 różnymi partnerami w ciągu życia. 28% spośród nich przyznało się nawet do ponad 1000 partnerów – czy to realne czy nie to jedna sprawa, ale zastanawiająca jest chęć do eksponowania „zdobyczy” i „doświadczenia”.
- męskie związki homoseksualne trwają średnio 1,5 roku, a homoseksualiści mają średnio ośmiu partnerów na rok poza związkami rzekomego "wzajemnego oddania".
- 60% mężczyzn o orientacji homoseksualnej podejmuje seks analny, często bez użycia prezerwatywy, nawet jeśli są zakażeni wirusem HIV – w pełni świadomie (!!!).
- Prezerwatywa obniża (!) ryzyko zakażenia HIV o około 85%, nie jest jednak w stanie zapewnić odpowiedniej ochrony przed: syfilisem, rzeżączką, ziarnicą weneryczną pachwin, opryszczką, naroślami na genitaliach i innymi.
- Pomiędzy pedofilią a homoseksualizmem zachodzą ścisłe związki. „Organizacje pedofilskie były pierwotnie częścią koalicji gejów i lesbijek (...)". (Mirkin H. "The pattern of sexual politics: feminism, homosexuality and pedophilia" ["Paradygmat polityki seksualnej: feminizm, homoseksualizm i pedofilia"]. Journal of Homosexuality 1999; 37:1-24.) Ruch homoseksualistów i ruch na rzecz akceptacji pedofilii przenikają się wzajemnie poprzez takie organizacje jak North American Man-Boy Love Association (NAMBLA) [Północnoamerykańskie Stowarzyszenie na rzecz Miłości pomiędzy Mężczyzną a Chłopcem]. Fakt ten potwierdza David Thorstad, wspólzałożyciel NAMBLA w artykule zamieszczonym w Journal of Homosexuality. (Thorstad D. "Man-boy love and the Amercian gay movement" ["Miłość męsko-chłopięca a amerykański ruch gejów"]. Journal of Homosexuality. 1990; 20:251-74.)
- Nie można mówić o wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne kiedy wg ww. badań holenderskich średnia długość trwania relacji homoseksualnej "zaangażowanych" partnerów wynosiła jedynie półtora roku (!!!).
- Bezowocne poszukiwania „genu homoseksualnego” dowodzą, że nikt nie rodzi się homoseksualistą, a zmiana orientacji seksualnej z homoseksualnej na heteroseksualną jest możliwa – potwierdzone badaniami i praktyką lekarską.

Wnioski są proste: homo "związki" przyczyniają się w b dużym stopniu do rozprzestrzeniania się HIV/AIDS, takie "pary" są bezużyteczne w kontekście narodowym ponieważ nie są zdolne do prokreacji a więc nie zapewniają przyszłych pokoleń danemu państwu a więc tym samym nie zasługują na równorzędnu status z małżeństwami hetero

Nie chce tu pisać jakiegoś elaboratu a widzę, że temat zrobił się bardzo ŻYWY :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeR a co to w stanach muszę mieszkać, żeby zobaczyć namiętnie całujące się pary? No chyba, że chcesz mi wmówić, że w Stanach nie ma takiego zjawiska.

Mieszkam w USA i nie widziałem namiętnie całującej się hetero czy homo. Nie ma prześladowań dzieci par homoseksualnych w szkołach, bo od razu by się głośno o tym zrobiło. Nie ma tu nic dziwnego w rodzicach tej samej płci. Takie numery tylko w Polsce a wynika to z mentalnego zaścianka. Gdybyś chociaż jakieś badania zacytował... Nie stoimy pod budką z piwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pytanie czy dzieci takich par, nie są skazane na to samo, co rodzice? - Bycie w związku homoseksualnych?

teraz to mnie rozsmieszyles. Podazajac tym tokiem myslenia to homoseksualisci to osoby wychowane bez rodzicow heteroseksualnych, bo przeciez inaczej byliby skazani na to samo LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaer nie zupelnie glosno bylo by bo jak odroznic usmiech od szyderstwa ;) to nie takie proste jest,uwierz mi

Tak samo idac prostym tokiem myslenia to kazde dziecko alkoholika,wieznia bedzie takie samo :) a ile jest przykladow ze tak nie jest ..


to zalezy kogo spotkamy ,jesli mowimy o takim zascianku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to mnie rozsmieszyles. Podazajac tym tokiem myslenia to homoseksualisci to osoby wychowane bez rodzicow heteroseksualnych, bo przrciez inaczej byli by skazani na to samo LOL

A co by było jakby krakus czy hanys miał dziecko geja? Pewnie egzorcyzmy i palenie na stosie.

Hanys, nie jedź do USA jak Ci geje nie pasią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...