Skocz do zawartości

Zwycięstwo Gejów W Usa


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

takie "pary" są bezużyteczne w kontekście narodowym ponieważ nie są zdolne do prokreacji a więc nie zapewniają przyszłych pokoleń danemu państwu a więc tym samym nie zasługują na równorzędnu status z małżeństwami hetero

czyli rozumiem, że dla ciebie jeśli kobieta lub mężczyzna są bezpłodni = są bezużyteczni. Acha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wydaje mi sie, że ciężko coś takiemu dziecku wytłumaczyć. Zwłaszcza, że raczej mało gdzie pokazują czy mówią o związkach homoseksualnych. No ja szkołę kończyłem nie tak dużo lat wstecz i nie było o tym ani słowa. Dziecko uzna to, za coś dziwnego. Całe życie miał pokazywany inny obraz rodziny.

Jeśli tobie taka prostą kwestię trudno wytłumaczyć, to jak wytłumaczysz dziecku to skąd się biorą dzieci, kiedy zada ci takie pytanie ...albo gdzie są wyspy Galapagos jeśli tego nie wiesz. A co powiesz dziecku w jak w TV zobaczy kopulujące lwy czy psy na ulicy i zapyta cie co one robią?

No i pytanie czy dzieci takich par, nie są skazane na to samo, co rodzice? - Bycie w związku homoseksualnych?

Jeśli dziecko się nie urodziło homoseksualistą, to nie. Przecież nawet heteroseksualne pary mają homoseksualne dzieci więc skąd założenie że homoseksualny wzorzec pary 'spłynie' na dziecko?

No odpowiedzcie mi jak myślicie, co takie dziecko pary homoseksualnej będzie miało w szkole?

A może to społeczeństwo należy leczyc z tej irracjonalnej nienawisci?

A co by było jakby krakus czy hanys miał dziecko geja? Pewnie egzorcyzmy i palenie na stosie.

Pewnie by tłukli dzieciaka tak długo aż by geja z niego wypędzili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanys, w innym wątku nadmieniłeś że pasowałby Ci Nowy Jork. Chyba nie bardzo, bo tutaj spotkanie na ulicy pary tej samej rasy i płci odmiennych należy do wyjątków, a dzieci mają bardziej zawiłe stosunki rodzinne niż dwóch tatusiów dzięki wysokim odsedkom rozwodów. Mają przyrodnie rodzeństwo po mamie, mają po tacie, czasami z kilku różnych związków rodziców. Na weselach często widzi się 4 pary rodziców państwa młodych, no i bywa że jedną z tych par stanowią 2 panie lub 2 panów. A byłam nawet na weselu z 5 parami rodziców gdyż pannę młodą wychowała druga żona ojca, więc została zaproszona razem z aktualnym mężem.

Jak dzieci małżeństw tej samej płci mają w szkole - tak samo jak wszystkie dzieci, uwzglęniając tutejsze wielorasowe i wielowyznaniowe społeczeństwo. Na wszelki wypadek od 25 lat jest na rynku świetna książeczka dla dzieci p.t. "Heather Has Two Mommies", i nawet bywa wprowadzana do programu szkolnego o ile w klasie są dzieci z takich rodzin, a ich koledzy mają jakieś pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina_89 ( czytałem jak jeszcze nie było Cie na świecie o ile to 89 to rok Twojego urodzenia ;)

czy ta informacja w nawiasie ma sprawić, że mam się ciebie bać czy może jest to ostrzeżenie, że przez mój wiek zamierzasz wykluczyć mnie z dyskusji kiedy skończą ci się argumenty i będziesz musiał przyznać mi rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta informacja w nawiasie ma sprawić, że mam się ciebie bać czy może jest to ostrzeżenie, że przez mój wiek zamierzasz wykluczyć mnie z dyskusji kiedy skończą ci się argumenty i będziesz musiał przyznać mi rację?

Po prostu mu się wydaje że z tego powodu wie więcej. Ja zauważyłem regułę taką że ludzie którzy podpierają się wiekiem w celu udowodnienia jacy to są mądrzy zwykle gówno wiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta informacja w nawiasie ma sprawić, że mam się ciebie bać czy może jest to ostrzeżenie, że przez mój wiek zamierzasz wykluczyć mnie z dyskusji kiedy skończą ci się argumenty i będziesz musiał przyznać mi rację?

jeśli odczuwasz lęki przed osobami starszymi od Ciebie, to jest mi b przykro.

Co do argumentow to nie odniosłaś się do ani jednego z tych, które wymieniłem w emailu i tak jak zresztą sądziłem nawiązałaś do żartu, w którym odniosłem się do Twojego wieku ;)

Z w/w przyczyn nie mam o czym z Tobą najwidoczniej dyskutować, bo albo pisze o sprawach zbyt dla Ciebie skomplikowanych albo świadomie ignorujesz treść moich wypowiedzi.

Odsyłaniem mnie, żebym przeczytał sobie to i tamto, pokazujesz swój brak wiedzy w temacie, w którym to chciałabyś brylować ale niestety stać Cię w tej rozmowie jedynie na nazwanie mnie homofobem :D

Co do tłuczenia w celu wybijania gejostwa i egzorcyzmów w tym celu to widzę, że mamy tu specjalistów z bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Ciekaw jestem tylko czy Wam ktoś kiedyś te homoseksualne zainteresowania z głowy wybijał czy to może Wy wybijaliście komuś ? Podzielcie się tą cenną wiedzą ze mną, bo dziwnym trafem brak mi obeznania w tej materii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...