Skocz do zawartości

Legalność Podróbek


avenly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oj, ale to nie Chanel ani LV ;)

Ha! Są i inne opcje. Byłam kiedyś z mamą na bazarze gdzieś w południowym New Jersey. Pewien handlarz sprzedawał niezłe jakościowo dzianinowe topy. Obok towaru stało pudło z metkami znanych projektantów. Wszywał czy też wklejał wybraną metkę do sweterka. Z metki zrezygnowałam, a sweterek i tak nosił się dobrze całe lato, i nie musiałam wywracać na lewą stronę żeby zaszpanować metką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Są i inne opcje. Byłam kiedyś z mamą na bazarze gdzieś w południowym New Jersey. Pewien handlarz sprzedawał niezłe jakościowo dzianinowe topy. Obok towaru stało pudło z metkami znanych projektantów. Wszywał czy też wklejał wybraną metkę do sweterka. Z metki zrezygnowałam, a sweterek i tak nosił się dobrze całe lato, i nie musiałam wywracać na lewą stronę żeby zaszpanować metką.

Ten patent już gdzieś w latach 90-tych funkcjonował pod pałacem. Kupując spodenki zwróciłem uwagę, że chcę firmowe jak wszyscy, to koleś wyciągnął plik naszywek z Nike, addidas itd i spytał jakiej firmy sobie życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie podrobki wrazenia nie robia, w ogole nawet znane i "drogie" firmy na mnie wrazenia nie robia zadnego. A jak sobie teraz przypomnie jak wszyscy szpanowali oryginalnymi butami adidasa (ten model byl wtedy w szczegolnosci popularny) http://2.bp.blogspot.com/-Pb6FBzKSTOM/TcScSB1DQDI/AAAAAAAAAf8/E2EhHplIftQ/s1600/adidas-original-superstar-classic.jpg w gimnazjum, to teraz mi sie to wydaje takie zalosne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie podrobki wrazenia nie robia, w ogole nawet znane i "drogie" firmy na mnie wrazenia nie robia zadnego. A jak sobie teraz przypomnie jak wszyscy szpanowali oryginalnymi butami adidasa (ten model byl wtedy w szczegolnosci popularny) http://2.bp.blogspot.com/-Pb6FBzKSTOM/TcScSB1DQDI/AAAAAAAAAf8/E2EhHplIftQ/s1600/adidas-original-superstar-classic.jpg w gimnazjum, to teraz mi sie to wydaje takie zalosne ;)

Dziś na mnie też nie, bo mnie stać :), ale takie czasy, taka faza w życiorysie, subkultury i takie tam. ;> A podobne buty z linka mam właśnie na nogach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na mnie też nie, bo mnie stać :), ale takie czasy, taka faza w życiorysie, subkultury i takie tam. ;> A podobne buty z linka mam właśnie na nogach :P

lubilam te buty i pamiętam, że przechodziłam w nich ostatnia klase gimnazjum i całe liceum. Potem jak juz przestały wyglądać, to ubieralam je do lasu, kiedy chodzilam na grzyby :D bylam do nich przywiazana :D

subkulture (zw. z muzyka) jedną też przeszłam, co prawda gust muzyczny mi sie nie zmienil az tak bardzo, ale przestalam sie ubierac w rockmetalshopie :D

a co do markowych rzeczy - przyjechalam do PL z moją torebką Hilfigera (za ktora dalam 24 dolce w TJ Maxxie) i jednego dnia bedac w centrum handlowym z kumpela poszlysmy do kawiarni, ja ta torebke postawilam na podloge a kumpela do mnie mowi "Co ty robisz? Hilfigera na podloge kladziesz?" , i wtedy sobie pomyslalam "a co moze mam mu miejsca ustąpic, a sama klapne na podloge?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...