Skocz do zawartości

Nieprzeprowadzanie Się Do Stanów Po Uzyskaniu Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Pizmak ale co jest Twoja podstawa? ze czytasz posty ale nie wiem czy wiesz ze jakby tak kazdy pisal jak ma to wtedy mialbys metlik w glowie ;)

I kazdy ma inne zycie,z czyms innym jechal i cos innego dostal..

Mozna byc 1 tydz w USA ale czy sie je poznalo dobrze to inna sprawa,nalezalo by spotykac rozne osoby aby cos odczuc,poznac

Bo mozna spotkac same wspaniale osoby i wyjsc z zalozenia ze w USA kazdy taki jest ;) i na odwrot ,a przeciez zycie jest szare ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

piżmak, akurat z czytaniem ze zrozumieniem nie mam problemu. Nadal uważam, że wiele rzeczy dało się zaobserwować już w pierwszym tygodniu pobytu. Co do życia na stałe to mogę zrelacjonować za kilka miesięcy ;) .

Natomiast zwrotu "amerykaNskie filmy" użyłam celowo w cudzysłowie i mieści on w sobie większość powszechnie dostępnych i kształtujących wyobrażenie o USA źródeł dla osoby, która tam nie była. I wcale nie mówię tego złośliwie, po prostu nie wiem ile byś czytał, oglądał i słuchał, nie zastąpi to bycia na miejscu (choćby przez kilka dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobyt moze cos pokazac ale czy pokaze wszystko>pokaze ze Cie ktos moze oszukac-wyrolowac jak spotykasz same wspaniale osoby a jednak takie cos jest mozliwe ;)i realne .wtedy jest ciekawie,ze ktos cos mowil,pisal ze jest fajnie a ja dostaje po du.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spicyvanilla w 100% się zgadzam, że dało się wiele rzeczy zaobserwować, ale nie te o które pytałem ;) to jak już będziesz w stanie za te kilka miesięcy coś opowiedzieć o tym to daj znać ;)

sly6 masz rację, że to co jest na forum nie jest w 100% prawdą. Lecz każdy od czegoś zaczynał i coś musi najpierw skłonić do tego pierwszego wyjazdu i przekonaniu się na własnej skórze. A tą podstawą lepiej chyba, żeby było forum czy jakieś informacje z internetu niż filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nalezy na forum pisac o wszystkim :) np zobacz co napisal mariano85 ostatnio,znam podobne historie z zycia wziete :)

pizmak takie wrazenia po paru dnich,paru tygodniach i miesiacach moga byc rozne ,lecz nie musza ;) dlatego fajnie jak ktos pisze po paru tygodniach-miesiacach jak jest :) jak teraz cos widzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...