Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o strach przed zmianą życia to jakoś go nie odczuwam, zajęta jestem planowaniem i ustalaniem różnych spraw. Lubię wyzwania i nowe sytuacje, po kilku latach stagnacji robi się nudno. Jest jakiś wewnętrzny niepokój ale jednocześnie mam pewność, że będzie OK. Może ta rozmowa z Konsulem, który nie miał żadnych pytań i wątpliwości na rozmowie, może to dało mi więcej wiary. Grunt to dobre planowanie i ustalenie harmonogramu, jedyny sposób żeby oswoić stres.

Oboje z mężem byliśmy w Stanach, ja w NY a mąż w Las Vegas. Obie podróże dość silnie zmieniły nam psychikę, ale wcale nie aż tak pozytywnie. Nie widzę specjalnych zalet Nowego Jorku, raczej byłam zszokowana ich nonszalancją i rozrzutnością, trochę drażniąca szmira i tandeta Las Vegas w odczuciach męża. Są to jednak najbardziej emocjonujące podróże dla nas, jak do tej pory. W Europie byliśmy w wielu krajach i jes generalnie dość podobnie, a Stany to zupełnie inna rzeczywistość. I księżyc do góry nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam ,witam wszystkich.

Ja podziwiam miqhs jej optymizm i popieram takie nastawienie.Ja jestem tego samego zdania co ona.Dla chcacego nic trudnego !

Jest fajna babeczka,zaradna wiec rade sobie da :)

A tak z innej beczki,jest tu ktos na forum kto zechcial by jak jak,zalozyc temat dv2015 wygrani,nie wygrani i przygotowania z tym związene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, miło słyszeć :) Są tacy, co mnie próbują usilnie zgasić, nie tylko na forum. Ale się nie dam, im bardziej mnie ktoś gasi i mówi, że będzie źle, to ja tym bardziej się staram udowodnić, że będzie dokładnie na odwrót :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, miło słyszeć :) Są tacy, co mnie próbują usilnie zgasić, nie tylko na forum. Ale się nie dam, im bardziej mnie ktoś gasi i mówi, że będzie źle, to ja tym bardziej się staram udowodnić, że będzie dokładnie na odwrót :)

<Uproszczenie>To jak Ci ktos powie nie skacz z okna, bo sobie nogi polamiesz, to Ty skoczysz, zeby nam cos udowodnic?<\uproszczenie>

Jestes na forum i uslyszysz rozne opinie. Pogodz sie z tym. Jak ktos Ci mowi o historii kredytowej, emeryturze, opiece lekarskiej, to nie po to zeby Cie zniechecic, tylko zebys byla w pelni poinformowana. Gdybym sluchal ludzi bardziej doswiadczonych, ilosc bledow, ktore popelnilem w zyciu, bylaby mniejsza. Przeciez nam jest wszystko jedno czy pojedziesz czy nie. :) Ja bym tylko zwrocil uwage bardziej co mowia ludzie, ktorzy od wielu lat mieszkaja w USA niz poklepywaczy, ktorzy Stany znaja od strony turystycznej. I nie mowie tego zlosliwie. Ktos kto kupowal samochod czy dom na kredyt, korzystal ze szkolnictwa dla swoich dzieci, sluzby zdrowia, bedzie mial wieksze pojecie, jak wyglada zycie w USA niz ktos kto tu wpada na zakupy. Ja pomimo prawie 7 lat w stanach nie wiem wszystkiego. Korzystam z rad ludzi, ktorzy wiedza wiecej.

Tak na marginesie, pozytywna energie w USA to ma prawie kazdy i dlatego nie zaplacisz nia w Walmarcie i nie dostaniesz na jej podstawie kredytu... przynajmniej na ta chwile. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to się udzielam, żeby się dowiedzieć jak najwięcej, a przy okazji inni sobie poczytają. A opinie, czy to aż takie ważne, ktoś dowali, ktoś pochwali, nie biorę do głowy, przecież to jest tylko....forum :)

"Nie zapłacisz optymizmem w Walmarcie"....niemożliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stara już jestem, doskonale wiem, że może być różnie. Nie mylcie proszę mojego optymizmu z infantylizmem :)

Na razie trzymam kciuki za nowe losowanie, zaraz zakipi w tym temacie, będzie się działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...