Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

czekam z niecierpliwieniem na wyniki. startuje w loterii poraz... sam już nie wiem który. pierwszy wniosek został wysłany chyba w 2003roku może. Może wcześniej, nie pamietam dokładnie. Znaczna większość mojej rodziny jest w stanach, większość legalnie, kilkoro nielegalnie.Od dwóch pokoleń zawsze ktoś z moich bliskich wyjezdzał tam za chlebem. Sam od 10 lat latam tam na wizie turystycznej i mógłbym tam zostać ale wiadomo. Co to za życie bedąc nieleglanym i nie mając zadnych przywilejów. Licze, że tym razem się uda. Zobaczymy. trzymajcie kciuki. american dream wiecznie żywy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I zwolnisz miejsce innymnapalonym :)

How generous of you

Jakie miejsce? Miejsce w czym? Chyba ci się troche okoliczności pomyliły, bo tutaj żadnych miejsc ani rezerwacji nie ma ;)

PS. Angielski grejt! Jesteś gotowa na wyjazd jak nic.

PS2. Co do cytuję "innych napalonych" to rozumiem masz na myśli siebie - Twoja stopka: *** May is yet to come***

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shmehr po co te złośliwości!

Tylko odpowiadam na ironię ze strony serafiny.

A że jesteśmy na polskim forum, to piszemy po polsku chyba, że sytuacja wymaga użycia ang. Po prostu nie lubię tego typu pseudo-angielskich odzywek, uważam że mamy na tyle bogaty język polski, że nie trzeba zastępować go angielskimi zwrotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Daisy Blue 5,tak jak Ty oczekuję na 1 Maja ;)

Niestety ale na dzień dzisiejszy nie mam nikogo w USA.

W latach 90 emigrował moj wujkek,ktory osiedlił się na Florydzie ale zmarł parenascie lat temu :(

Który raz brałas udział w lososwaniu dv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę dużo napisać i zadać jeszcze więcej pytań, ale niestety, jak to ma serafina w stopce: "May is yet to come", powstrzymam się jeszcze.

Od paru dni naszło mnie jakieś dziwne uczucie, że mnie znowu nie wylosują... Powodzenia janpalony i DaisyBlue5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Daisy Blue 5,tak jak Ty oczekuję na 1 Maja ;)

Niestety ale na dzień dzisiejszy nie mam nikogo w USA.

W latach 90 emigrował moj wujkek,ktory osiedlił się na Florydzie ale zmarł parenascie lat temu :(

Który raz brałas udział w lososwaniu dv?

Pierwszy raz biorę udział...A Ty już który z kolei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...