Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na razie posprzątałam dom, żeby go wynająć i zastanawiam się, co mam zrobić z tym całym badziewiem nagromadzonym przez lata. Tymczasem upycham na strychu, ale to przerażające ile człowiek potrzebuje gratów (w tym zabawek) do szczęścia :))))

Wydaje mi się, że po drugiej stronie oceanu tych "zabawek" będziesz mieć 10x więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@medeski

Jak sie żyje i mieszka w edynburgu? Mam zamiar sie tam wybrać? Byłem trochę w Anglii i obawiam sie ze szkocja jest identyczna

Pewnie, że będzie. Nie byłam w Szkocji ale chyba wolę palmy :)

Aha i mam pewien dylemat.

Ten SSN to przychodzi kurierem jakimś pod ten adres podany w zgłoszeniu?

A ty juz wygrałaś GC? Czy masz zamiar dopier w tym roku?:) hehe swoim optymizmem panujesz do USA ...zarazżasz niem. Tylko pamiętaj zeby sie 1 maja nie rozczarować. Ja w ubiegłym roku tak miałem dla tego teraz podchodzę do tego na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@medeski

Jak sie żyje i mieszka w edynburgu? Mam zamiar sie tam wybrać? Byłem trochę w Anglii i obawiam sie ze szkocja jest identyczna

A ty juz wygrałaś GC? Czy masz zamiar dopier w tym roku? :) hehe swoim optymizmem panujesz do USA ...zarazżasz niem. Tylko pamiętaj zeby sie 1 maja nie rozczarować. Ja w ubiegłym roku tak miałem dla tego teraz podchodzę do tego na luzie.

Edynburg - piekne miasto. Oboje z zona mamy prace w swoich zawodach i pod wzgledem towrzysko - zawodowym jest tu super. Niestety jesli ktos lubi slonce to nie jest miejsce dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@medeski

Jak sie żyje i mieszka w edynburgu? Mam zamiar sie tam wybrać? Byłem trochę w Anglii i obawiam sie ze szkocja jest identyczna

Siema,

Sam nic nie wiedziałem o tym kraju zanim tu przyjechałem, wydawało się, że UK jak UK, w Szkocji będzie to samo, a tak naprawdę to zupełnie inny kraj. I naprawdę piękny,

Pzdr,

- Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kobiet nie ma kryzysu wieku średniego, jest przypływ bardzo fajnych emocji po 40.

Ale nie jest tak, że ma się więcej energii niż 20latkowie, no chyba że nie macie dzieci :)

Trzymam za was kciuki, my lecimy już w wakacje, stres jest.

Miqhs kochana powiedz mi prosze czy Ty zostałas juz wylosowana dv2014 czy oczekujesz na wyniki dv2015?

Hejka.Moze zrobimy sobje takie fajne forum od 1 maja dla wszystkich wylosowanych badz tez nie.Kazdy by mogl pisac czy los sie umiechnął do niektorych.Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...