Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

...

Pożyjemy zobaczymy, od czerwca będę chyba musiał wprowadzić jakąś opłatę członkowską, za dużo tu staruszków :D

..

A wracając do starszej młodzieży to nie spodziewałem się, że nas aż tylu :lol:

Jesli juz mamy uzywac klasyfikacji wiekowej to z racji na moj 6 krzyzyk I krociutki imigracyjny staz moge smialo startowac w wyborach na "honorowego" prezesa klubu :)

Honorowego dlatego ze interesuje mnie tylko zaszczyt a nie aktywna praca klubowo-organizacyjna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz mamy uzywac klasyfikacji wiekowej to z racji na moj 6 krzyzyk I krociutki imigracyjny staz moge smialo startowac w wyborach na "honorowego" prezesa klubu :)

Honorowego dlatego ze interesuje mnie tylko zaszczyt a nie aktywna praca klubowo-organizacyjna :D

hahahahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa jestem czy w poprzednich losowaniach ,wylosowana została jakaś "samotna matka" ? zna ktoś taką osobę?

Samotnych dziewcząt i kobiet było tu dużo ale czy któraś była z przychówkiem to nie wiadomo.

Jesli juz mamy uzywac klasyfikacji wiekowej to z racji na moj 6 krzyzyk I krociutki imigracyjny staz moge smialo startowac w wyborach na "honorowego" prezesa klubu :)

Honorowego dlatego ze interesuje mnie tylko zaszczyt a nie aktywna praca klubowo-organizacyjna :D

Witamy w klubie. Przy Tobie będziemy czuć się znacznie młodziej, a i Twoje doświadczenie życiowe i mądrość wiekowa będą bezcenne dla naszego klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotnych dziewcząt i kobiet było tu dużo ale czy któraś była z przychówkiem to nie wiadomo.

Witamy w klubie. Przy Tobie będziemy czuć się znacznie młodziej, a i Twoje doświadczenie życiowe i mądrość wiekowa będą bezcenne dla naszego klubu :)

moze sie jakas jeszcze odezwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotnych dziewcząt i kobiet było tu dużo ale czy któraś była z przychówkiem to nie wiadomo.

Witamy w klubie. Przy Tobie będziemy czuć się znacznie młodziej, a i Twoje doświadczenie życiowe i mądrość wiekowa będą bezcenne dla naszego klubu :)

Dziekuje za dobre slowo. Sluze rada i pomoca. B)

Moge tez wskazac kierunki dzialania lecz prosze nie wymagac ode mnie ich realizacji. Wszak nikt nie wymaga od drogowskazu aby podazal we wskazywanym przez siebie kierunku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie dzieci nasze sa :) Ja nie miałam tyle szczescia w poprzedniej ale moze w tej,kto wie...

Nawet jak Ci sie nie uda to proponuje slub!!!! rozmowy jeszcze nie mialem, wiec wszystko da sie zalatwic. Jak dobrze zaplacisz to Nocy Poslubnej nie musi byc ;-P [dla informacji pracownikow Kentucky Consular Center i Ambasdy U.S. w Warszawie: Just joking ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie jakas jeszcze odezwie...

Jeśli tylko taka jest to na pewno.

Dziekuje za dobre slowo. Sluze rada i pomoca. B)

Moge tez wskazac kierunki dzialania lecz prosze nie wymagac ode mnie ich realizacji. Wszak nikt nie wymaga od drogowskazu aby podazal we wskazywanym przez siebie kierunku... :D

Wskaż nam tylko drzwi, a przejdziemy przez nie sami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...