Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

już czytałem te tematy, ale gdybym znalazł jasną odpowiedź to nie zadawał bym takiego pytania. Jedyne co znalazłem to to, że muszę potwierdzić swoje wykształcenie dokumentem jakim jest świadectwo szkoły średniej no właśnie świadectwo, a na stronie ambasady pisze świadectwa. Więc dlatego nie jestem pewien co do samej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już czytałem te tematy, ale gdybym znalazł jasną odpowiedź to nie zadawał bym takiego pytania. Jedyne co znalazłem to to, że muszę potwierdzić swoje wykształcenie dokumentem jakim jest świadectwo szkoły średniej no właśnie świadectwo, a na stronie ambasady pisze świadectwa. Więc dlatego nie jestem pewien co do samej odpowiedzi.

Wystarczy jedno świadectwo ukończeni szkoły średniej, Tyle. Nie szukaj sobie problemów i pytań tam, gdzie ich nie ma,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jedno świadectwo ukończeni szkoły średniej, Tyle. Nie szukaj sobie problemów i pytań tam, gdzie ich nie ma,

Znam wielu ludzi z ukonczonymi dwoma uniwersytetami. Podziwiam ich za zaciecie do nauki I chec posiadania wiedzy

Natomiast nie slyszalem o kims kto skonczylby dwie szkoly srednie. Np. Technikum Samochodowe a do tego Liceum Pielegniarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie? wyższe? <_<

Posiadacz dyplomu szkoly pomaturalnej tikuje w ankiecie "polwyzsze", cokolwiek to znaczy ;)

To takie wymyslone w Polsce szkoly dla absolwentow rozszerzonych szkol podstawowych czyli ogolniakow, ktorym nie bardzo chcialo lub nie moglo sie studiowac na normalnej uczelni. W ten sposob mogli, jesli im sie chcialo, nauczyc sie czegos konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...