Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Za miesiąc zrobi sie gorąco na forum. Pamietam rok temu jak pierwszy raz brałem udział w loteri gdy po 1 maja na forum zrobił sie młyn a ja zazdrościlem tym którzy cieszyli sie z wylosowania. Rok temu było niewielu naszych rodaków którym sie udało, mam nadzieje ze w tym roku większej liczbie naszych dopisze szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wspaniale, że ludzie, z na pewno już sporym dorobkiem potrafią tak zaryzykować, aby coś zmienić w swoim życiu.

To jest już nas troje, jeszcze parę osób się znajdzie i założymy klub seniora ;)

Dragony i panki12 podziwiam Was, choć siebie czasami uważam za "szaleńca", ale coraz częściej w dobrym tego słowa znaczeniu :)

Chciałem napisać coś więcej, jednak po namyśle poczekam do 1 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wspaniale, że ludzie, z na pewno już sporym dorobkiem potrafią tak zaryzykować, aby coś zmienić w swoim życiu.

To jest już nas troje, jeszcze parę osób się znajdzie i założymy klub seniora ;)

Dragony i panki12 podziwiam Was, choć siebie czasami uważam za "szaleńca", ale coraz częściej w dobrym tego słowa znaczeniu :)

Chciałem napisać coś więcej, jednak po namyśle poczekam do 1 maja.

Jako 40+ wpisuje sie do klubu seniora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...