Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

hej planuje lecieć do USA w połowie kwietnia na ok 2- 3 miesiące (na wizie turystycznej) czy jeżeli zostałabym wylosowane w loterii :) to muszę szybko wrócić i wysłać papier czy może ktoś to zrobić za mnie i czy taki ewentualny pobyt w niczym nie zaszkodziłby mi w późniejszym ewen. staraniu się o gc.z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

byłby ktoś zaufany w razie W:) na razie takie teoretyczne gdybanie, ale wole się teraz wszystkiego dowiedzieć niż później tracić pieniążki na bilet powrotny gdyby się udało w losowaniu

:rolleyes:

Nawet jak Ci sie uda w losowaniu, to musisz czekac az Twoj cut off date bedzie current zeby moc zmienic status nie wyjezdzajac z US i pomijajac sytuacje ze wylosujesz bardzo niski numer, bedzie Ciezko utrzymac legalny status odpowiednio dlugo - ktory to jest niezbedny zeby moc status zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu pobyt raczej nie byłby dłuższy niż 3 miesiące, więc jeśli dobrze zrozumiałam Twoją wypowiedź to nie przedłużałabym pobytu na miejscu w US tylko po tym okresie wróciła do Pl i załatwiała dalsze formalności etc, po prostu nie chcę sobie stwarzać niepotrzebnych problemów. ;) czy dobrze to rozumiem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc do wyników już zostało 47 dni. Życze wszytskim powodzenia i mam pytanko, czy w przypadku wylosowanej i wypełnianiu formularza DS-230 wpisuje też się mandaty za prędkosć czy nie jest to na tyle ważne wykroczenie dodam że czytałem na ten temat ale nigdzie nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi a także czy na rozmowie muszę pokazać wszystkie świadectwa ze wszystkich szkół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...