Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zgadnij co robię w tą słoneczną niedzielę i robiłem w wiele innych równie pięknych weekendów i dni roboczych? W pakiet trzeba włożyć trochę pracy i nic nie przychodzi bez wysiłku.

Oj, uwierz mi, ze ja w moim zyciu tez wkladam BARDZO duzo wysilku we wszystko co robie, najpierw w nauke, a teraz w prace:)

Oczywiscie, nic nie przychodzi za darmo:) Jednak otrzymanie GC innymi drogami niz poprzez loterie moze zajac ok. 10 lat, co uwazam za gruba przesade. Moze byc krocej, wszystko zalezy od pracodawcy, ale zazwyczaj pracodawcy, jesli moga, przetrzymuja na innych wizach i nie sa sklonni wyrabiac zielonych kart...

Wróciłem z innego powodu.

OK;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z innego powodu.

Też bym sobie wyjechał na jakiś czas z USA, ale się wypada z gry więc... trzeba było siedzieć. ;P

Oczywiscie, nic nie przychodzi za darmo:) Jednak otrzymanie GC innymi drogami niz poprzez loterie moze zajac ok. 10 lat, co uwazam za gruba przesade. Moze byc krocej, wszystko zalezy od pracodawcy, ale zazwyczaj pracodawcy, jesli moga, przetrzymuja na innych wizach i nie sa sklonni wyrabiac zielonych kart...

To zaaplikuj sama... Booooyaaaaa! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama z tego co mi wiadomo nie moge... Nie mam PhD z nauk scislych, ale humanistycznych, gorszy kierunek haha

Nie musisz mieć PhD i nie musisz robić w naukach ścisłych. Nie mówię, że masz kwalifikacje, ale naukowcy np. mają i jeśli nie nadają się na self-application to niech przemyślą swoje badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...