Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czytałem informacje o rejestracji, ale na stronie https://www.dvlottery.state.gov/ nie ma żadnego formularza do składania wniosków, z tego co widzę jest tylko formularz dla osób, które chciałby sprawdzić czy zostały wylosowane, czyli link dostępny z etykietą "Continue".

Gdzie znajduje się formularz składania w wniosków w takim razie ?

Edit: Rozwiązałem problem, miałem uruchomionego adblocka, po wyłączeniu dla tej strony, mam już wyświetlone pozostałe opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej,

Czytałem informacje o rejestracji, ale na stronie https://www.dvlottery.state.gov/ nie ma żadnego formularza do składania wniosków, z tego co widzę jest tylko formularz dla osób, które chciałby sprawdzić czy zostały wylosowane, czyli link dostępny z etykietą "Continue".

Gdzie znajduje się formularz składania w wniosków w takim razie ?

Edit: Rozwiązałem problem, miałem uruchomionego adblocka, po wyłączeniu dla tej strony, mam już wyświetlone pozostałe opcje.

Klikasz "Begin Entry" i później wprowadzasz kod sprawdzający i zaczynasz wprowadzanie danych. Tylko jeśli jesteś tu pierwszy raz, to najpierw zapoznaj się z instrukcją co i jak należy wpisywać, lub odsyłam do forum, temat ten był włakowany wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wypełniłem formularz wywaliło mnie do pierwszej strony i jest na dole komunikat Submission In Progres naciskał check submission i nic się nie dzieje bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki

To sie zdarza, po godzinie formularz zostaje przedawniony (time off) i mozna zaczac jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

Trochę mnie na forum nie było (ponad miesiąc). Dziś wysłałem zgłoszenie - już po raz trzeci. Trochę tak rzutem na taśmę, bo już myślałem, że sobie zdjęć nie zdążę zrobić (trochę się zmieniłem - brak znacznego zarostu - więc wypadało). Ale podzielam opinie innych - za co najmniej drugim razem zero spiny. Najbardziej "przekonany" o wygranej byłem do pierwszego losowania. A potem już luz.

Także powodzenia wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...