Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest źle oznacza dla mnie zarobki podobne do tego, co mógłbym zarobić w stanach pracując na budowie, z tym co zarabiam w Polsce siedząc w fotelu i oferując w zamian swój intelekt. Ale oczywiście biorę udział w DV2015 i gdybym miał się do stanów przenosić, to z pewnością ruszałbym od razu z otwieraniem własnej firmy bo widzę tam większy potencjał niż w PL.

Co do przykładu z popytem to fakt - nikt, kto sprzedaje towar np. za 50 zł i ma z tego 10% zysku nie będzie dla Ciebie ustalał indywidualnych warunków sprzedaży bo mu na to najzwyczajniej w świecie szkoda czasu za 5 zł zysku. Ale na przykład idź sobie do salony samochodowego i oświadcz, że chcesz zakupić auto. Zawsze możesz cene negocjować, zapłacić jak Ci się podoba. Podejrzewam, że nawet jakbyś się uparł to by ci płatność w chińskich jenach przyjęli.

Witaj

Tak, jak się jest z dużego miasta to możesz tak porównywać, ale "City" w Polsce to nie to samo, co "Town".

Pisałem o hurtowni z produkcją, czyli takie klasyczne PPUH (Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe) i to, co masz na myśli to chodzi Tobie o obrót. Dalej można mówić o koszyka i itp. to nie ma nic z tym wspólnego. Cieszysz sie rabatem a to jest normalne. Ceny są powiedzmy dla niewtajemniczonych. Konkretnie chodzi o tajemnicę handlową dla konkurencji. Każdy ma jakiś cenniki, ofertę i promocję, ale za ile faktycznie sprzedaje na to ma wpływ polityka firmy. Przykład: Pracownicy FIATA cieszą się, że dostaną rabat na zakup samochodu albo ty oddając stary masz ulgę na nowy. Tak naprawdę może dostać zniżkę "klient z ulicy", jeśli określisz dokładnie swoje zdecydowanie na zakup. Czasy parasolki, którą mogłeś dostać w salonie z zakupem auta już dawno mineły;)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tak chodzi mi o liczbe bioracych udział w dv 2014, bo nie moge nigdzie znależć, ale i tak to 160 tysiecy w dv 2013 too bardzo duzo, ale w sumie jest nas 38 milionów:)

1) Te 106 tysięcy to są wylosowani w całej loterii (z wszystkich krajów, jakie mogą brać udział).

2) Uprawnionych do wzięcia udziału w loterii w Polsce jest dużo mniej, niż 38 milionów ;)

Aha, mówiłaś o ilości biorących udział w loterii w Polsce...

W DV-2013 było 85.956 zgłoszeń (plus 73.987 rodziny, czyli razem 159.943).

DV applicants entrants

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u fotografa, który wykonał mi zdjęcie w taki sposób, że skrajna jego lewa czesc jest jakby rozmazana, dotyczy to kawalka swetra, ale jednak. Wstawiam fotke. Czy to moze byc jakis problem? Dodam, ze fotka przeszla przez ten ich validator ale w wymaganiach jest napisane, że fotografia ma byc ostra. Wiec nie wiem czy ten fragment moze popsuc wszystko?

x6u8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u fotografa, który wykonał mi zdjęcie w taki sposób, że skrajna jego lewa czesc jest jakby rozmazana, dotyczy to kawalka swetra, ale jednak. Wstawiam fotke. Czy to moze byc jakis problem? Dodam, ze fotka przeszla przez ten ich validator ale w wymaganiach jest napisane, że fotografia ma byc ostra. Wiec nie wiem czy ten fragment moze popsuc wszystko?

x6u8.png

Dupa za przeproszeniem a nie fotograf - nieumiejętnie próbował usunąć Twój cień z tła. Zdjęcie będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa za przeproszeniem a nie fotograf - nieumiejętnie próbował usunąć Twój cień z tła. Zdjęcie będzie OK.

Jeszcze jak teraz spojrzałem na ekran pod innym katem to zauwazylem ze z tego miejsca do gory przez cale zdjecie, ciagnie sie jakis pas w troche innym odcieniu. Także chyba cos na sile doklejal/rozciagal... mam nadzieje ze nie beda na takie glupoty zwracac uwagi. A fotograf to rzeczywiscie dupa. Na poprzednią loterię byłem u innego i tez nie umial zrobic dobrego zdjecia. I nie pomaga, że nosze zawsze ze soba kartke z wymaganiami bo oni zawsze wiedza swoje a potem dziwne ulepszenia wprowadzaja.... Takze uwazajcie na takich cwaniakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak teraz spojrzałem na ekran pod innym katem to zauwazylem ze z tego miejsca do gory przez cale zdjecie, ciagnie sie jakis pas w troche innym odcieniu. Także chyba cos na sile doklejal/rozciagal... mam nadzieje ze nie beda na takie glupoty zwracac uwagi. A fotograf to rzeczywiscie dupa. Na poprzednią loterię byłem u innego i tez nie umial zrobic dobrego zdjecia. I nie pomaga, że nosze zawsze ze soba kartke z wymaganiami bo oni zawsze wiedza swoje a potem dziwne ulepszenia wprowadzaja.... Takze uwazajcie na takich cwaniakow.

W instrukcji do loterii jest napisane, że widoczne ślady manipulacji fotografią będą powodem do odrzucenia wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecie podejście, tym razem już nieco chłodniej. Według mnie powinno się wprowadzić opłatę, przykładowo $50, żeby odsunąć od składania podań osoby średnio zdecydowane, które zostają wylosowani, ale jednak nie podejmują dalszych kroków w tej sprawie.

Powodzenia dla tych, którzy na prawdę chcą wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...