Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czytalem i moim zdaniem lepiej nie ryzykowac z ta loteria a wasze zdanie jakie jest a co do loterii to jaka jest szansa wylosowania ,ile w tym roku przyznano kart polsce

wiesz, nigdy nie wiadomo na 100 %, ale i tak związki z krajem i też osobiste odczucia konsula co do kandydata to co liczy się na rozmowie. A to czy wpływa na udział w loterii? tutaj na forum , z tego co wiem nikt nie pisał zeby takie pytanie dostał, nie wiem jak inni ludzi.Tak prawde mowiac to ta konferncja w 2011 roku wzbudziła takie watpliwosci, i zaraz sie wszyscy zaczeli rozpisywac, ze udział w loterri moze zaszkodzic. szansa nie jest duża- to loteria, jak każda inna.

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_6050.html

tutaj informacja odnosnie liczby wylosowanych w ostaniej loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie, czy wniosek o GC dv2015 muszę wypełnić wielkimi literami ??(drukowanymi ) czy nie koniecznie ??, wypełniałem w tamtym roku ale nie pamiętam :P , bo wszedłem już do wypełniania podania ale kliknąłem wstecz i wyszedłem bo nie jestem pewien. (mam nadzieje , że to mnie nie zdyskwalifikuje ale w sumie to nie wysyłałem podania tylko podjełem próbe jego wypełnienia, nic tam praktycznie nie klikając i nie zatwierdzając.) Czekam na odp , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sprobowalam swego szczescia i wyslalam zgloszenie. szanse na wylosowanie sa niewielkie ale kto nie ryzykuje ten nie ma.....lacze sie w bolu, strachu i oczekiwaniu z tymi cojak ja chca spelnic sen o Ameryce i choc troche lepszym i godniejszym zyciu niz w ojczystym kraju :)

Jakie ryzykuje? czym ryzykujesz wypełniając wniosek rejestrując się do losowania?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny napływ dzieciuchów na forum z problemami wieku dojrzewania, które myślą że pojadą do stanów ze stówą w kieszeni i hAmerykę podbiją.

Naprawdę jak czytam co niektóre pytania i wątpliwości przy wypełnianiu wniosku do losowania to aż mi ręce opadają.

No trudno, tak to już jest, że ludzie piszą takie lub inne rzeczy!

A może mu się z tą stówą uda i podbije Amerykę? Ja tam życzę szczęścia i powodzenia!

Ja jak wyjeżdżałem do USA w 93 roku nie miałem w kieszeniu nawet 1 dolara! No co prawda Ameryki nie podbiłem ale było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Mi0706

Jeśli wyjeżdżałeś na początku lat 90-tych to z pewnością wiesz, że teraz Stany to zupełnie inny kraj niż 20 lat temu.

Poza tym wtedy wyjeżdżali ludzie urodzeni początkiem lat 70-tych i wcześniej. Ludzie posiadający fach w ręku i głowę na karku.

Może i generalizuję, ale obecnie młodzież która się tu podpala wyjazdem do Stanów (wnioskuję, że to młodzież po tym w jaki sposób się wypowiadają) miałaby bardzo ciężkie początki w Stanach. Zero umiejętności i najlepiej żeby płacili za nic nie robienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...