Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Wypłeniacie standardową amerykańską ankietkę dot. wykształcenia z którą spotkacie się w USA jeszcze nieraz.

A więc:

Some university courses - zaliczone godziny kredytowe kilku przedmiotów, obojętnie czy aktualnie studiujecie czy było to 10 lat temu i studia przerwaliście/niedokończyliście

University Degree (BA lub BS) - Licencjat

Some graduate level courses - zaliczone przedmioty do magisterium (znów obojętnie czy teraz czy kiedyś)

Master's Degree (MA, MS, MBA, MSW itd) - magisterium

Some Doctorate Level Courses - przedmioty zaliczone do doktoratu

Doctorate (PhD, JD, MD itd.) - doktorat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Anubis dziekuje za szybka odpowiedz. Co prawda ja jestem już po rejestracji i losowaniu, a nawet i przed by mnie to nie dotyczyło, ale na przyszłość informacja się przyda. :), pewnie z "nudów" w nocy bym cos poszukal na ten temat :) ale dobrze ze są ludzie na forum, którzy szybko i sprawnie udzielają wyczerpujących informacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a ja mam problem ze zdjęciem. Zrobiłam specjalnie u fotografa według wytycznych, szczegółowo i skrupulatnie.

Wrzucam je do instrukcji podanej na stronie loterii Photo Validator (https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx) zeby sprawdzić

i mi nie przyjmuje.

Skorzystałam wiec z automatycznego dopasowania zdjecia na stronie Departamentu ( http://travel.state.gov/_res/flash/cropper/FIG_cropper.html) i ona mi zdjecie dopasowywuje i przyjmuje ale nie zapisuje zmian.

Czy ktoś z Was też tak miał?

Sprawdzaliście Wasze zdjecia w Validatorze i były zgodne?

Nie wiem co z moim jest nie tak. Próbowałam z innymi i jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie jestem przed obroná magisterki, ale zaznaczé chyba University Degree. Przeciez i tak jest to losowanie i nie patrza na wyksztalcenie (tylko czy minimum jest spelnione) a potem mozna zaniesc i dyplom licencjata i magistra jak sie uzyska i mysle ze to i tak nie zrobi im roznicy. A jak ktos zaznaczy te tajemnicze kursy to potem sie moze okazac ze to chodzi faktycznie o cos bez odpowiednika w Polsce i jak ktos zostanie ze swoim licencjatem to moze byc potem problem na rozmowie. Wydaje mi sie ze jak sie spelnia minimum to lepiej zanizyc niz zawyzyc w tym polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...