Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Czy ktoś miał jakieś problemy z wysyłaniem formularza? Np. że nie wyswietlał się kompletny? Mój problem polega na tym, że po wypełnieniu danych na pierwszej stronie kliknęłam "continue" i wyswietliły się dane do sprawdzenia i byly mozliwosci by kliknąć "continue" lub cofnąć się celem poprawienia danych. Kliknęłam żeby kontynuować ale cofnęło mnie do uzupełniania danych. Ale wszystko byłoby ok gdyby wyswietlały się przyciski do przejscia do następnej strony ale poprostu ich nie było. Odświeżyłam stronę i wyskoczylo pod danymi ze postępowanie jest w toku i by móc sprawdzić stronę potwierdzającą kliknąć przycisk pod spodem. Za każdym razem kiedy klikałam wyswietlało się to samo aż pojawił się komunikat że sesja wygasła ponieważ upłynęłą godzina od jej rozpoczęcia i że mam wypełnić wniosek od nowa. Czy ktoś miał może podobny problem? Nie wiem czy ten wniosek został wysłany a niewyświetliła się strona z potwierdzeniem czy spokojnie mogę wypełnić to drugi raz i wszystko będzie ok? :/

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madeleine, miałam dokładnie ten sam problem dzisiaj mniej więcej o tej samej godzinie.

Pewnie trzeba wysłać jeszcze raz. Moje zgłoszenie z tego samego komputera poszło bez problemu, ale wysłałam kilka dni wcześniej. Teraz wysyłałam dla mamy i też wróciło mnie do strony z formularzem. Mam nadzieję, że będzie ok jak wyślę ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam wysłać to jeszcze raz dzisaj wieczorem ale chyba się wstrzymam do poniedziałku skoro piszecie ze w weekendy się takie rzeczy robią. Rok temu wysyłałam w chyba w czwartek i wszystko było ok więc mam nadzieję że teraz też tak będzie :)

i dzięki za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zapytanie - w instrukcji wypełniania formularza jest napisane, że kryterium wykształcenia jest min. wykształcenie średnie pełne (jesli nie, wyprowadźcie mnie z błędu). Czy zatem musi być z maturą czy może być bez? Jako pełne rozumiem że z maturą, jednak wolę dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...