Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jedziemy wszyscy do Ameryki no i już. Załatwione. Ja już się spakowałem.

EEEEEEE tam, ja się nie spakowałem. Gdyby się okazało ze nie będę miał PRC to wyjezdzam do Finlandii.

Dragony, spodziewaj się najlepszego ale bądź przygotowana na najgorsze, takie podejście do sprawy pomaga :) i tak trzymać z tym uśmiechem, bo jak się widzi na ulicach naszych miast i wiosek te wszystkie posępne twarze, tych wiecznych smutasów, to naprawdę depresji się można nabawić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Some graduate level courses to jak masz np nie skończone studia chyba (np jestes w trakcie) lub robisz sobie poszczególne kursy uniwersyteckie (w niektórych krajach tak mozna)

Bachelor's degree - to odpowiednik naszego licencjatu

University degree - ukończone studia z tytułem mgr.

Takze w przypadku Twojej dziewczyny to Bachelor's degree (z tego co pamietam to jes do wyboru, chyba ze sie cos zmieniło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tu jest podany odnośnik co do danych szkół i stopnia: http://www.polskiinternet.com/uslottery/wynikidv-2013.htm

owszem, ale trochę komplikuje sprawę możliwość wyboru w samym formularzu:

pojawiają się takie opcje jak:

Some University Courses, Some Graduate Level Courses i Some Doctorate Level Courses - a o tych opcjach nie ma nic w linku, który podałeś. Tam dla odmiany jest trochę inaczej:

  • High School, No Degree - Liceum lub technikum bez matury
  • High School Diploma - Liceum lub technikum ze zdaną maturą
  • Vocational School - Szkoła zawodowa
  • College, No Degree - Ukończona szkoła wyższa bez zdanego egzaminu dyplomowego
  • University Degree - Ukończona szkoła wyższa z tytułem licencjata lub inżyniera
  • Advanced Degree - Ukończona szkoła wyższa z tytułem magistra lub wyższym
  • Other - Jeżeli inny niż któryś z podanych wyżej – należy wpisać obok typ ukończonej szkoły.

no i jak się to ma do tego co jest w formularzu? ;)

@golec2604 - w przypadku Twojej dziewczyny to jednak zaznaczyłabym Some Graduate Level Courses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...