Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wątpię. dopiero pewnie jak dojdzie do Ciebie po wygranej. Wydaje mi się jednak, że i tak trzeba donieść nowe zdjęcia.

Dokładniej chodzi mi o zgłoszenie mojej siostry, która ma męża ale nie może od niego uzyskać "normalnego" zdjęcia ( nie będę wnikać w szczegóły..)

Mąż ( w przypadku jak ją wylosują ) na pewno nie będzie z nią wyjeżdżał.

Ona ma bankowo dobre zdjęcie ale na jego fotce jest niejednolite tło i właściwie to tego dotyczy moje pytanie.

Bo jego zdjęcie wyświetla nam że jest "valid" czyli ok ale czy później (gdyby ją wylosowali) to to zdjęcie ją zdyskwalifikuje (chociaż mąż nie leci z nią)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja złozylem wniosek o wizę 2 minuty po rozpoczęciu dv-2015. Na google chrome nie chciało mi przyjąć ale na explorerze poszło wszystko ok. Problem był tylko z przyciskami które nie miały napisów tylko jakieś kreski. Ale wszystko poszło dobrze i otrzymałem swój confirmation number. Teraz tylko czekać z niecierpliwością do maja. Co do zdjęcia to przyciąłem sobie je na oficjalnej stronie. I było wszystko ok. Życzę wszystkim i sobie powodzenia. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli składasz wniosek a masz rodzinę, czyli męża i lub dzieci do 21 roku to już wtedy musisz dodać ich zdjęcia i dane. Współmałżonek może złożyć oddzielny wniosek ale też musi podać dane i zdjęcia pozostałych członków rodziny. To powoduje, że macie dwie szanse na wylosowanie

Jeśli Twój status się zmieni w miedzyczasie lub urodzisz dziecko to po wylosowaniu wysyłasz odpowiednie formularze dla każdego członka Twojej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli składasz wniosek a masz rodzinę, czyli męża i lub dzieci do 21 roku to już wtedy musisz dodać ich zdjęcia i dane. Współmałżonek może złożyć oddzielny wniosek ale też musi podać dane i zdjęcia pozostałych członków rodziny. To powoduje, że macie dwie szanse na wylosowanie

Jeśli Twój status się zmieni w miedzyczasie lub urodzisz dziecko to po wylosowaniu wysyłasz odpowiednie formularze dla każdego członka Twojej rodziny.

tak, wiem o tym i rozumiem.

tylko w przypadku mojej siostry ona nie chce lecieć z mężem ale musi go podać w formularzu.

pytanie brzmi czy przy wylosowaniu jej a następnie odsyłaniu dokumentów ona musi też załączać zdjęcie męża SKORO Z NIĄ NIE LECI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie brzmi czy przy wylosowaniu jej a następnie odsyłaniu dokumentów ona musi też załączać zdjęcie męża SKORO Z NIĄ NIE LECI?

Nie musi.

Wysyła się papiery tylko dla tych, co chcą emigrować.

Nie ma obowiązku wysyłać papierów dla wszystkich członków rodziny.

Wszystkie zdjęcia musza być wysłane. A to juz jej sprawa ze nie leci. Po 180 dniach wiza po prostu przepadnie

Nieprawda.

Wszystkie zdjęcia muszą być wysyłane w momencie zgłaszania się do loterii.

Później już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi.

Wysyła się papiery tylko dla tych, co chcą emigrować.

Nie ma obowiązku wysyłać papierów dla wszystkich członków rodziny.

Nieprawda.

Wszystkie zdjęcia muszą być wysyłane w momencie zgłaszania się do loterii.

Później już nie.

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Powiedz mi proszę ostatnią rzecz: czy jeśli system zatwierdzi podczas rejestracji wniosek mojej siostry ( tam gdzie zdjęcie jej męża jest na NIEjednolitym tle) to czy później jeszcze może zostać przez to zdjęcie zdyskwalifikowana przy jakichś innych późniejszych procedurach po (ewentualnym) wylosowaniu lub przed nim może ktoś weryfikuje nasze zgłoszenia i przegląda fotografie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...