Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi proszę ostatnią rzecz: czy jeśli system zatwierdzi podczas rejestracji wniosek mojej siostry ( tam gdzie zdjęcie jej męża jest na NIEjednolitym tle) to czy później jeszcze może zostać przez to zdjęcie zdyskwalifikowana przy jakichś innych późniejszych procedurach po (ewentualnym) wylosowaniu lub przed nim może ktoś weryfikuje nasze zgłoszenia i przegląda fotografie?

Nie wydaje mi się, żeby zgłoszenie miało zostać zdyskwalifikowane przez nieprawidłowe zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak ja robiłam fotę u "profesjonalisty" to Pani sama nie była pewna jak to zdjęcie ma wyglądać, nawet jak podałam jej wytyczne. Jak robiłam zdjęcie do paszportu to inny "profesjonalista" tak mi je cyknął że przy wyrabianiu paszportu urzędnicy przyczepili się (miałam lekki uśmiech i dopatrzyli się zębów), gdyby nie to, że miałam znajomą w urzędzie, nie wyrobili by mi.

Więc takich oto mamy profesjonalnych fotografów. Domowa fota nie gorszą jest od zrobionej przez fotografa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, juz sie tak nie stresujcie tymi zdjeciami. jak bedzie lekko niewyrazne albo nie do konca prawidlowe rozmiarowo to sie nic nie stanie. najwazniejsze, zeby bylo na nim widac wasza twarz.

duzo bardziej istotne bedzie zdjecie, ktore bedzie musieli wyslac wraz z formularzami PO wylosowaniu. to zdjecie bedzie na waszej GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast wydaje ze jednak jest to ważna sprawa i nie wolno do tego podchodzić pobłażliwie, potem będziemy się zamartwiać że przez taką głupotę coś nie wyszło

Sama po wysłaniu formularzy do KCC bałam się że właśnie przez zdjęcie (wykonane przez niby profesjonalistę) nie zaakceptują mi ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie, ktore wysylasz z formularzami do KCC to zupelnie inna sprawa. To jest zdjecie, ktore bedzie widnialo na Twojej Zielonej Karcie. Ale zawsze jest opcja doslania nowego. Lub przyniesienia go na interview.

Natomiast zdjecie dolaczone do aplikacji jest potrzebne ale nikt z linijka nie sprawdza, czy zgadzaja sie wymiary i czy twoja glowa nie jest przypadkiem o 3 milimetry za duza. Ja nie mowie, zeby bagatelizowac zasady ale zeby troche wyluzowac i nie przezywac.

Te zdjecie zawsze wywoluja najwiecej emocji a tak naprawde sa najmniej istotne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...