Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

krzychu ale po co masz szukac po gazetach

widze ze ilyia zamiast odeslac Cie do wypowiedzi Kariny cytuje gazete ;)

Sly6 to moze wrzucisz wypowiedz kariny. najlepiej do nowego tematu, ktory zalozylem

Ja pamietam, ze bylo cos takiego....spora wypowiedz, ale nie moge tego znaleźć. Dokladnie forum nie czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie co do tła zdjęcia. W wymaganiach opisane jest jako ''neutralne''. Zrobiłem zdjęcie na swoje nieszczęście nie założyłem garnituru, koszula jest jasna więc kontrast zanika. Przykładowy wycinek kompozycji naświetlenia sylwetki i tła:

t23h.png

Przejdzie?

Wiem, bezsensowne pytanie, ale lepiej być nadgorliwym co do kryteriów uczestnictwa.
(szkoda zakładać nowego tematu dla takiej głupoty, stąd pytanie tu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tła zdjęcia. W wymaganiach opisane jest jako ''neutralne''. Zrobiłem zdjęcie na swoje nieszczęście nie założyłem garnituru, koszula jest jasna więc kontrast zanika. Przykładowy wycinek kompozycji naświetlenia sylwetki i tła:

t23h.png

Przejdzie?

Wiem, bezsensowne pytanie, ale lepiej być nadgorliwym co do kryteriów uczestnictwa.

(szkoda zakładać nowego tematu dla takiej głupoty, stąd pytanie tu)

Tu chodzi o ogólny kontrast zdjęcia a nie o kolor Twojej koszuli. Było by to zbyt rasistowskie jeśli ludzie czarnoskórzy musieli by zakładać biały garnitur a biali czarny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne, żeby tło było mniej więcej jednolite, i aby wyraźnie było widać twarz. Zdjęcie jest ok, zawsze możesz jeszcze je sprawdzić przed wysłaniem w Photo Validatorze.

Cała ta strona do DV to wygląda jak by jej nie modernizowano od lat 90-tych. Żadnych nowych technologii tam nie ma, a błędów technicznych jest trochę. Photo Validator to może ci sprawdzić co najwyżej czy wielkość i rozmiar w pixelach zdjęcia jest OK, a nie ma żadnych zaawansowanych algorytmów, które mogłyby cokolwiek na tym zdjęciu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...