Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mi w zeszłym roku tak zrobił "profesjonalista", że cienie miałem za uszami. W tym roku sam sobie zrobiłem. Tło- żółtawa, jasna ścniana, ale ujednoliciłem je w programie graficznym. Naświetlenie- zewnętrzna lampa za mną, jako anty- cień i wbudowana w aparat z przodu. Uzyłem pilocika jako spustu migawki i ekranu skierowanego do mnie. Aparat na statywie. Wyszło ok. Jak porównywałem do innych, z w sumie 4 wiz, robionych u fotografa, to właściwie nikt nie byłby w stanie powiedzieć które sam robiłem, a które fotograf.

Dziś się rejestruję ;) Chciałem przeciążeń serwerów uniknąć- dlatego odpuściłem pierwsze dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuję wejść na stronę "rejestracji" https://www.dvlottery.state.gov/ ale wyświetla mi się żebym sprawdziła czy mnie wylosowali z DV2014, a ja chcę siostrę zapisac do loterii...

Mylę strony czy coś jest nie tak?

Strona prawidłowa. Trzeci link od góry chyba to chyba wejście do aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że mi się wyświetla:

Welcome

The U.S. Department of State Electronic Diversity Visa Entrant Status Check for Diversity Visa Program for DV- 2014 is available until September 30, 2014. The Entrant Status Check for DV-2013 applicants will remain open until September 30, 2013.

Entrant Status Check Instructions

Please be sure to have the Entrant's Confirmation Number, Last/Family Name, and Year of Birth in order to check the entrant status online.

Please click on the link below to continue.

Continue


The eDV website will work with a variety of Internet browsers, but it is best supported by Internet Explorer 8.0 or higher.

jedna osoba już się ode mnie rejestrowała z kompa.

IP mam stałe.

czy to wpływa? chyba nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuję. po wyczyszczeniu historii i tak nie poszło. cookiesy chciałam zatrzymać.

z explorera tez nie poszło, dopiero z chrom'a.

mam zatem pytanie do foto - na formularzu można sprawdzić czy jest dobre- photo validator- i pomimo nierównego tła (wymiary 600x600)

zatwierdziło mi że jest dobre.

Czy jesli całe moje podanie przejdzie dalej i dostanę swój numer to czy jeszcze później ktoś może je odrzucić bo mam złe zdjęcie tj niejednolite tło?

Ktoś czy coś to sprawdza?

(wiem, że się powtarzam ale nie widzę odzewu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź z przeglądarki Internet Explorer, jak wchodziłem z Mozilli to miałem podobnie.

Ha, ja robiłem wpis z FF i dziś wszedłem z tego samego IP i strona działa właściwie. Problem rozwiązany jednak.

Czy jesli całe moje podanie przejdzie dalej i dostanę swój numer to czy jeszcze później ktoś może je odrzucić bo mam złe zdjęcie tj niejednolite tło?

Ktoś czy coś to sprawdza?

(wiem, że się powtarzam ale nie widzę odzewu...)

Wątpię. dopiero pewnie jak dojdzie do Ciebie po wygranej. Wydaje mi się jednak, że i tak trzeba donieść nowe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...