Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zgloszenie to jedno a losowanie,rozmowa to inna sprawa

Tutaj byl przypadek ze dziewczyna miala powyzej 21 lat jak byla rozmowa chociaz miala mniej niz 21 lat jak ja rodzice wpisaly i bylo po wize.

wtedy pozostaje ja sponsorowac na pobyt staly :)

czyli ten cały Child Status Protection Act nie znajduje de facto zastosowania tak? Kurcze wyglądało tak interesująco, no nic trudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, ze Zielone Karty powinny byc rozlosowywane miedzy osoby, ktore juz sa w Stanach i znaja jezyk oraz tutejsze realia. Przy obecnym bezrobociu, bez sensu jest sciaganie nowych osob z zagranicy, ktore wyprzedaja w Polsce swoje majatki, aby wszystko oplacic, a potem przyjezdzaja tu z rodzinami i budza sie z reka w nocniku... Jednak przepisy sa takie jakie sa i nie wyglada na to, aby cos mialo sie zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, ze Zielone Karty powinny byc rozlosowywane miedzy osoby, ktore juz sa w Stanach i znaja jezyk oraz tutejsze realia. Przy obecnym bezrobociu, bez sensu jest sciaganie nowych osob z zagranicy, ktore wyprzedaja w Polsce swoje majatki, aby wszystko oplacic, a potem przyjezdzaja tu z rodzinami i budza sie z reka w nocniku... Jednak przepisy sa takie jakie sa i nie wyglada na to, aby cos mialo sie zmienic.

Najbardziej bezsensowne propozycja jaka widziałem odnośnie DV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...