Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm nie ma co nad tym się rozwodzić.... można je faktycznie porównać do niektórych kierunków na community college, po których zdobywa się tytuł technika czy podobnego, tylko ze w USA uniwerki biorą pod uwagę kursy robione w community college i zaliczają lata studiów (tak mi się wydaje)

a u nas w Polsce w takiej szkole dostaje się tytuł technika, który zdobywa się w zwykłym technikum (oczywiście jeżeli zda się egzamin zawodowy) i nikt na studiach nie weźmie pod uwagę tych szkół policealnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich czekających niecierpliwie na MAJ:)

Jestem ciekaw czy w związku z zamieszaniem wokół Rosji w tym roku zmniejszy sie liczba wylosowanych obywateli tego śmiesznego kraju i moze w końcu Polska otrzyma najwieksza pulę. W ubiegłym roku niestety dostaliśmy najmniej nawet Blugaria dostala większa liczbę GC choć to zdecydowanie mniejszy kraj od naszej cudownej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czekających niecierpliwie na MAJ:)

Jestem ciekaw czy w związku z zamieszaniem wokół Rosji w tym roku zmniejszy sie liczba wylosowanych obywateli tego śmiesznego kraju i moze w końcu Polska otrzyma najwieksza pulę. W ubiegłym roku niestety dostaliśmy najmniej nawet Blugaria dostala większa liczbę GC choć to zdecydowanie mniejszy kraj od naszej cudownej Polski.

Idąc tym tokiem myślenia, to Ukraina dostanie to czego nie dostanie Rosja :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wczoraj pamiętam te emocje i moje niedowierzanie

Życzę Wam powodzenia!

Może coś w tym być że zwiększą pulę na inne kraje no bo jeśli w USA będzie dużo Rosjan, to pan P. może mieć pretekst do podjęcia działań wiadomo jakich w celu obrony wiadomo kogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...