Skocz do zawartości

Procedury Końcowe Wizy K-1 + Pytanie O Wyjazd


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest w tym co napisalem nielegalnego?

Wykorzystałeś wizę turystyczną niezgodnie z przeznaczeniem, tj. potraktowałeś ją, jakby była wizą K-1.

Ja po prostu mysle racjonalnie a jesli chodzi o moja moralnosc, to jeszcze nikt nie narzekal.

Ty nie myślisz racjonalnie, tylko łamiesz prawo, a własciwie z premedytacją wykorzystujesz furtki, które nie są dla Ciebie przeznaczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wykorzystałeś wizę turystyczną niezgodnie z przeznaczeniem, tj. potraktowałeś ją, jakby była wizą K-1.

Ty nie myślisz racjonalnie, tylko łamiesz prawo, a własciwie z premedytacją wykorzystujesz furtki, które nie są dla Ciebie przeznaczone.

A dla kogo one sa przeznaczone- dla urzednikow? Szkoda mojego cennego czasu na komentowanie tego.

nie ma sie czego obawiac :)

jaybird a moze pobedziesz troche na forum,poczytasz rozne wypowiedzi i zobaczysz jak jest czasami

tak moze nie za czesto sie o tym pisze ale zycie bywa rozne :)

i potem niech sama osoba dokona wyboru jak chce zrobic,robic.

a dlaczego Twoja dziewczyna ma male szanse o wize turystyczna?male zwiazki z Polska czy jak?

No niestety tak. Nie pracuje i nie uczy sie. ogolnie nie mieszka juz w Polsce, wiec z tego co czytalem, to marne ma szanse na turystyczna. Oczywiscie, konsul potrafi zaskoczyc.

Moje podejscie do zycia jest takie, zenikomu krzywdy nie robie i po trupach do swoich wyznaczonych celow tez nigdy nie dazylem ani nie mam zamiaru dazyc, ale kombinowac jakos mozna aby cos osiagnac - tym bardziej jesli chodzi o to kiedy trzeba sie zmagaczroznymi przepisami i urzednikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podejscie do zycia jest takie, zenikomu krzywdy nie robie i po trupach do swoich wyznaczonych celow tez nigdy nie dazylem ani nie mam zamiaru dazyc, ale kombinowac jakos mozna aby cos osiagnac - tym bardziej jesli chodzi o to kiedy trzeba sie zmagaczroznymi przepisami i urzednikami.

Które to przepisy są wciąż zaostrzane przez takich jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które to przepisy są wciąż zaostrzane przez takich jak ty.

Chyba jednak slabo sie orientujesz, skoro tak uwazasz. Przepisy sa zaostrzane nie przez takich jak ja, tylko przez tych co przyjezdzaja nielegalnie/legalnie i zostaja NIELEGALNIE, tych co dokonuja przestepstw, itp. Poza tym, zmiany i wszelkiego rodzaju utrudnienia maja czesto podloze politycznych zagrywek.

Zapytaj sie np Pana Radoslawa Sikorskiego, dlaczego Polska nie wprowadzila wiz turystycznych dla Amerykanow? Proces uzyskania takiej wizy moglby sprowadzac sie chociaz do samej kwestii oplaty. Ja odpowiedz na to pytanie akurat znam, ale zostawie to dla siebie. Obywatele amerykanscy potrzebuja np wiz do Brazylii, a to tylko dlatego ze USA wymaga od Brazylijczykow takich samych wiz. No ale to wszystko inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Polsce kazal zmieniac prawo wizowe dla Amerykanow przed 1 maja 2004 roku?

Jak poczytasz troche z historii to zobaczysz kto,dlaczego tak zrobil ..a teraz bedac w Unii zrob takie cos ;)

Brazylia to inna sprawa.

a moze masz inne zdanie to z checia je poslucham :)

jesli chodzi o Twoja dziewczyne to nie chodzi o prace-nauke lecz o zmiane statusu ;) ze moze tak sie wydarzyc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak slabo sie orientujesz, skoro tak uwazasz. Przepisy sa zaostrzane nie przez takich jak ja, tylko przez tych co przyjezdzaja nielegalnie/legalnie i zostaja NIELEGALNIE, tych co dokonuja przestepstw, itp.

Pinkolisz trzy po trzy para piętnaście. Wjazd na wizie turystycznej z zamiarem legalizacji stałego pobytu to nic innego jak immigration fraud.

Głudny kawałek o wizach dla Amerykanów zostawiam bez komentarza, zresztą widzę że jkb już się wypowiedział w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...