Skocz do zawartości

Zniesienie Wiz


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, cee napisał:

Powoli rysuje się portret psychologiczny. Zatem jesteś typem polaka przekornego. Nie ważne ze ktoś prosi aby zjawić się punktualnie (ew. 15min przed) ty zrobisz na złość i będziesz 3 godz. Hmm to daje do myślenia, bo może w ten sam sposób myśli sobie konsul, prosi o wizę to nie dam. Jakoś to się nazywa i nie ma daty przydatności. Realny termin infinity -- KARMA

eot

dokładnie tak, dokładnie tak ......a teraz przeczytaj uważnie co ja tam napisałem :D nie ja byłem na złą godzinę, chciałabyś jeszcze coś dodać? Hmmm wiesz rysuje się twój portret psychologiczny - nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i wiesz wszystko lepiej od innych - pracujesz w ezo tv? wróż Zefir to ty? :D a i jeśli juz tak lubisz oceniać innych - proponuje ci zakup słownika j. polskiego to sie moze dowiesz jak sie pisze ,,nie" z przymiotnikami na przyszlosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
35 minut temu, cee napisał:

Powoli rysuje się portret psychologiczny. Zatem jesteś typem polaka przekornego. Nie ważne ze ktoś prosi aby zjawić się punktualnie (ew. 15min przed) ty zrobisz na złość i będziesz 3 godz. Hmm to daje do myślenia, bo może w ten sam sposób myśli sobie konsul, prosi o wizę to nie dam. Jakoś to się nazywa i nie ma daty przydatności. Realny termin infinity -- KARMA

eot

Idąc twoim tropem o tobie też sie rysuje niezly profil psychologiczny. Tam nigdzie nie jest napisane ze przyszedl na inna godzine niz umowienie. Czyli typowa polaczka niepotrafiaca czytac ze zrozumieniem, wszystko wie lepiej nawet od innych. Typowy polaczek niepotrafiacy pisac bez błędów ortograficznych. Lepiej panienko nie oceniaj innych bo ci słabo idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roelka napisał:

To pewnie dlatego dwukrotnie zostawialam paszport w Ambasadzie. A ja myslalam, ze chcieli sobie dluzej popatrzec na moje piekne zdjecie

No i potem sie nie dziw ze uważają cię za niepełnosprytną skoro takie rzeczy cię przerastają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki zawsze można nagiąć, zależy co się w nich uwzględni. Mnie raczej zastanawia to, jak można mieć mocne wtyki w ambasadzie/konsulacie i nie dostać "wizy" ??? Bo w Krakowie z tego co widzę to mało kto wychodzi z paszportem. A ci co wychodzą bez paszportu to na przyjaciół konsuli raczej nie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Roelka napisał:

A tam, zaraz trolle. Po prostu chlopcy nie moga przelknac, ze konsul nie padl przed nimi na kolana i nie podal wizy na zlotym talerzu. Normalne osoby odwiedzajace forum w takiej sytuacji, pisza ze nie dostaly wizy, prosze o rade, dostaja rade i dziekuja. Koniec tematu.

(tak, bawi mnie ten watek.)

 

roelka widziałaś jaką radę dostałem od gościa Kaer? to sięgnij wstecz... Że ja jak dostanę wize to on zje swoją... Takie są rady na tym forum, niektórzy powinni wrócic do przedszkola.... Pani Joanna zaraz zamyka temat ale nie zbanuje kolesi z USA którzy  piszą takie teksty.... każdy może miec inne zdanie... ja popieram slimdoga bo w pewnym sensie napisal prawdę co Amerykanie boją się Polaków bo co zabiora pracę meksykanom i co wysadzą w powietrze pół miasta a jeszcze przewioza ze sobą kilo hery....? Ta wiza to porażka i loteria.... jak tak dalej będzie to w Stanach zamiast kościołów będą wszędzie meczety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zenek77 napisał:

To samo co w Niemczech teraz:-) wszyscy sraja po gaciach, zabawy sylwestrowe na powietrzu pod eskortą policji i wojska... 

 

Dlaczego obchodzi cię co dzieje się w kraju którego póki co nawet zobaczyć nie możesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...