Skocz do zawartości

Zniesienie Wiz


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 3.11.2016 o 20:35, mathew75 napisał:

Procent odmów wiz w 2016 roku - 5,37%. Jeden procent mniej niż w 2015 :D

https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Non-Immigrant-Statistics/RefusalRates/FY16.pdf

aż ma się ochotę zapytać - byłeś kiedyś w ambasadzie a przed tobą było 100 albo przynajmniej 50 osób? o 5 % odmów to można sobie tylko pomarzyć :D najwieksze proporcje jakie widziałem to max 40 % pozytywów i 60 % odrzuconych, ale to max :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, slipdog napisał:

aż ma się ochotę zapytać - byłeś kiedyś w ambasadzie a przed tobą było 100 albo przynajmniej 50 osób? o 5 % odmów to można sobie tylko pomarzyć :D najwieksze proporcje jakie widziałem to max 40 % pozytywów i 60 % odrzuconych, ale to max :D 

Przestań juz zaśmiecać każdy temat. To ze ty nie wierzysz to nie znaczy, ze tak nie jest. To sa dane! A nie jakieś wymysły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pelasia napisał:

Przestań juz zaśmiecać każdy temat. To ze ty nie wierzysz to nie znaczy, ze tak nie jest. To sa dane! A nie jakieś wymysły. 

oficjalnie także USA zaprzecza jakoby podsłuchiwała jakiekolwiek państwa europejskie !!!! :D no co oficjalnie podane to na bank prawdziwe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, slipdog napisał:

oficjalnie także USA zaprzecza jakoby podsłuchiwała jakiekolwiek państwa europejskie !!!! :D no co oficjalnie podane to na bank prawdziwe !

Bardziej prawdziwe niz twoje wymysły. 

Jakie ty masz dane? Bo ktoś powiedział? Jak mi dasz na papierze z godnym źródłem to inaczej będziemy rozmawiać, na chwile obecna wole wierzyć oficjalnym źródłom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pelasia napisał:

Bardziej prawdziwe niz twoje wymysły. 

Jakie ty masz dane? Bo ktoś powiedział? Jak mi dasz na papierze z godnym źródłem to inaczej będziemy rozmawiać, na chwile obecna wole wierzyć oficjalnym źródłom. 

może takie że jak stoję w kolejce a przede mną jest 80 osób i nie mam minus 10 dioptrii w oczach i widze ze wizę dostaje co 5 osoba, to nie wiem jakbyś musiała sie nagimnastykować żeby ci te 5 % odmów wyszło. Ale rozumiem że w ambasadzie byłaś z raz i nigdy nie patrzyłas, takze sporo, wiesz co mówisz :) Pomijam już fakt że tak smao jak w liceum albo na studiach sa zadania ze stoisz pod jakas Biedornka i robisz wywiady z ludzmi co kupili, ile wydali, czy mozna prosic o paragon itp to takie same robione były pod ambasada :D zgadnij ile im wyszło, pdopowiem ci - nie było to 5 % :D 

Przecież ci mówię że ja też  wierzę oficjalnym źródłom. USA mówi że nigdy nikogo nie torturowało, nie podsłuchiwało a tajne bazy do tortur w Polsce do których przyznał sie Kwasniewski i Miller, nie istniały :D jak oficjalnie to musi to być prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się już w tej dyskusji nie udzielać ale... 

To ile razy ty byłeś w Ambasadzie? Jedziesz po osobach które były po wizę raz czy dwa razy mówiąc ze one nie mają o niczym pojęcia. Rozumiem ze wszystkie swoje dane statystyczne zebrales będąc w Ambasadzie jakieś 10 razy? Bo tak po jednej wizycie to słabo trochę oceniać. Czy pytałes  każdego o to czy wizę dostał czy nie? Rozumiem ze zrobiłeś research na temat ich historii? No i na pewno pytałem po jaką wizę przyszli. Bo do Ambasady nie chodzi się tylko pp turystyczna. No trochę poważnie podejść do swoich statystyk! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklad, ja mam dni w pracy gdzie jednego dnia każdy pacjent jakiego widzimy ma jakiś bol. No dosłownie każdy, idąc tokiem myślenia tutaj szanownego slipdoga 100% naszych pacjentów cierpi. Nie ważne, ze przez kolejne 99% roku, przychodzą bez bólu, bo w końcu jesli ktoś siedział tego dnia w poczekalni i obserwował to sie za głowę chwyci. Moze ktoś bardziej cierpliwy wytłumaczy mu jak sie zbiera dane statystyczne i oblicza % odmów na rok. Bo on jak siędzi w ambasadzie jednego dnia i sie gapi na ludzi aby swoje osobista statystykę zrobić ( oczywiscie wszystko na postawie jednej wizyty, pewnie nawet godzinnej).... Ehh 

11 godzin temu, slipdog napisał:

Przecież ci mówię że ja też  wierzę oficjalnym źródłom. USA mówi że nigdy nikogo nie torturowało, nie podsłuchiwało a tajne bazy do tortur w Polsce do których przyznał sie Kwasniewski i Miller, nie istniały :D jak oficjalnie to musi to być prawda

Jesli mam wybrac wiarygodność pomiedzy tobą o rządowymi danymi, wybieram oficjalne źródło. Wole dane, które obrazują całokształt roczny niz żale osoby która spędziła w ambasadzie pewnie nie wiecej niz godzinkę, obserwując kazdego kto koło niego przeszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...