Skocz do zawartości

Zniesienie Wiz


Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego Pani jest taka nie miła? i skąd Pani wie że nie mogę zobaczyć może za tydzień juz tam będę... Z góry pani zakłada że nie mogę zobaczyć? Czy wszyscy Polacy mieszkający w USA  sa tacy nie mili jak na tym forum? czy ja coś nietaktownego napisałem? Kazdy chyba może wyrazić swoją opinię no chyba że o czymś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
37 minut temu, zenek77 napisał:

roelka widziałaś jaką radę dostałem od gościa Kaer? 

Ja cię przestałem już karmić na prośbę Joanny, a po drugie, na trzeźwo nie można w tym wątku dyskutować, ale jest mi bardzo miło, że wciąż o mnie myślisz. Buziak! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KaeR napisał:

Ja cię przestałem już karmić na prośbę Joanny a, po drugie, na trzeźwo nie można w tym dyskutować, ale jest mi bardzo miło, że wciąż o mnie myślisz. Buziak! 

mi tez jest bardzo miło że w końcu się odezwałeś tyle nie pisałeś myślałem że cos się stało... martwiłem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotnie juz dawalam ci "porady". Nie wiem czy to kompletnie te posty zignorowales? Bo tak generalnie nic wiecej poza - zweryfikuj swoja sytuacje zyciowa, poczekaj pare miesiecy, zobacz co sie zmieni w twoich zwiazkach z Polska - doradzic sie nie da. Wiec nie wiem czego oczekujesz. Ludzie sa dla ciebie nie mili, bo ty jestes niemily. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
  • 11 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...