Skocz do zawartości

Zniesienie Wiz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, Roelka napisał:

Miałam się już w tej dyskusji nie udzielać ale... 

To ile razy ty byłeś w Ambasadzie? Jedziesz po osobach które były po wizę raz czy dwa razy mówiąc ze one nie mają o niczym pojęcia. Rozumiem ze wszystkie swoje dane statystyczne zebrales będąc w Ambasadzie jakieś 10 razy? Bo tak po jednej wizycie to słabo trochę oceniać. Czy pytałes  każdego o to czy wizę dostał czy nie? Rozumiem ze zrobiłeś research na temat ich historii? No i na pewno pytałem po jaką wizę przyszli. Bo do Ambasady nie chodzi się tylko pp turystyczna. No trochę poważnie podejść do swoich statystyk! 

A owszem byłem wiecej niz 2 razy i wiem od znajomych którzy tam PRACUJĄ i chodzą regularnie gdyz taką mają prace. Wiesz, nie mam minus 10 dioptrii w oku i widzę że ktoś odchodzi od okienka z paszportem albo nie. Gdybys nie wiedziała, jak sie dostaje wize to sie paszport zostawia :D to taka podstawa jesli o tym nie wiesz. Jeżeli stoisz w korytarzu (rozumiem ze kiedys byłas w ambasadzie i wiesz gdzie to jest :D ) a przed toba stoi 20 osob i wszystkie sa wkur...i mowia ze nie dostały i kazdy ma paszport to pewno kłamią !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cee napisał:

tak na zdrowy rozum to chyba 80 osób przed tobą nie siedzi skoro chcą abyś stawił się punktualnie, max 15min przed spotkaniem ;) 20 osób przed tobą to max imo 

a no tak, zapomniałem znawcy :D podpowiem ci, jeszcze do niedawna nikt tam nie sprawdzał godzin na umówienie :D jezeli stałą przede mna osoba na 9 a za mna na 11 to jak sadzisz? wezwali policje i ich spałowali i wypchneli czy co? dopiero ostatnio widziałem liste juz przy wejsciu. Rozumiem ze wg ciebie nie ma takiej opcji ze ktoś wchodzi grupą, że działają zawsze tylko 2 okienka i jak jedna osoba pójdzie to sie robi zastój. Zrobiłbym ci zdjecie ale wiesz.....moze nigdy tam nie byłes....ale telefonów nie mozna wnosic :D Idź w jakiś kwiecieć przez wakacjami to zobaczysz jak mało ludzi siedzi w poczekalni taaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pelasia napisał:

Przyklad, ja mam dni w pracy gdzie jednego dnia każdy pacjent jakiego widzimy ma jakiś bol. No dosłownie każdy, idąc tokiem myślenia tutaj szanownego slipdoga 100% naszych pacjentów cierpi. Nie ważne, ze przez kolejne 99% roku, przychodzą bez bólu, bo w końcu jesli ktoś siedział tego dnia w poczekalni i obserwował to sie za głowę chwyci. Moze ktoś bardziej cierpliwy wytłumaczy mu jak sie zbiera dane statystyczne i oblicza % odmów na rok. Bo on jak siędzi w ambasadzie jednego dnia i sie gapi na ludzi aby swoje osobista statystykę zrobić ( oczywiscie wszystko na postawie jednej wizyty, pewnie nawet godzinnej).... Ehh 

Jesli mam wybrac wiarygodność pomiedzy tobą o rządowymi danymi, wybieram oficjalne źródło. Wole dane, które obrazują całokształt roczny niz żale osoby która spędziła w ambasadzie pewnie nie wiecej niz godzinkę, obserwując kazdego kto koło niego przeszedł. 

ależ masz rację ! jak na 80 osób, 20 wychodzi z wizami to zapewne tuż po mnie wszyscy masowo dostają żeby tylko wyrobić te 5 % normy :D i tak specjalnie podczas kolejnej wizity...i kolejnej ...i kolejnej...i pytam osob ktore chodza tam regularnie...i tak samo...to jakiś spisek na pewno :D Ty zapewne byłąs wiele razy prawda? max 2? aha, to juz prawie jakiś specjalista ! Nie mam - 10 dioptrii w oczach, a jak ktoś przy wychodzeniu głośno skomentuje czy dostał czy nie to bede zatykał uszy, zeby tylko nie ranić twoich uczuć. 

Ale przecież też już pisałem że ja też wierzę w oficjalne dane ! Oficjalnie USA NIGDY nikogo nie torturowało, tajne wiezienia CIA do których przyznał sie Miller i Kwasniewski nigdy nie istniały bo USA OFICJALNIE temu zaprzecza. Jak oni zparzeczaja to MUSI to byc prawda!!! Myslisz ze jakis premier i prezydent kraju mają wiekszą wiedze od USA? pfff nie żartuj sobie. Oni NIGDY NIE KŁAMIĄ, jak uwazasz inaczej to sie nie znasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slipdog napisał:

A owszem byłem wiecej niz 2 razy i wiem od znajomych którzy tam PRACUJĄ i chodzą regularnie gdyz taką mają prace.

 

 

Ah tak, ci znajomi amerykańscy konsulowie. Czy cos tam. Byles 2 razy i dwukrotnie odmowiono ci wizy? To wyjasnia ten bol tylka i jeczenie na forum na Ambasady, system, wizy, odmowy, itp. :)

 

Godzinę temu, slipdog napisał:

 

Gdybys nie wiedziała, jak sie dostaje wize to sie paszport zostawia :D to taka podstawa jesli o tym nie wiesz.

O rany, serio?? To pewnie dlatego dwukrotnie zostawialam paszport w Ambasadzie. A ja myslalam, ze chcieli sobie dluzej popatrzec na moje piekne zdjecie.

A tam, zaraz trolle. Po prostu chlopcy nie moga przelknac, ze konsul nie padl przed nimi na kolana i nie podal wizy na zlotym talerzu. Normalne osoby odwiedzajace forum w takiej sytuacji, pisza ze nie dostaly wizy, prosze o rade, dostaja rade i dziekuja. Koniec tematu.

(tak, bawi mnie ten watek.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Ah tak, ci znajomi amerykańscy konsulowie. Czy cos tam. Byles 2 razy i dwukrotnie odmowiono ci wizy? To wyjasnia ten bol tylka i jeczenie na forum na Ambasady, system, wizy, odmowy, itp. :)

 

jak wrócisz z kimś dorosłym i ci wytłumaczy co tam napisałem to wtedy możesz się zgłosić :D jak cię boli dupa to idź do apteki a nie się chwalisz swoimi przypadłosciami :D

2 godziny temu, Roelka napisał:

O rany, serio?? To pewnie dlatego dwukrotnie zostawialam paszport w Ambasadzie. A ja myslalam, ze chcieli sobie dluzej popatrzec na moje piekne zdjecie.

no widzisz, skoro nawet takich prostych rzeczy nie łapiesz, to nie dziw się że nikt cię na poważnie nie traktuje :D

 

2 godziny temu, Roelka napisał:

A tam, zaraz trolle. Po prostu chlopcy nie moga przelknac, ze konsul nie padl przed nimi na kolana i nie podal wizy na zlotym talerzu. Normalne osoby odwiedzajace forum w takiej sytuacji, pisza ze nie dostaly wizy, prosze o rade, dostaja rade i dziekuja. Koniec tematu.

(tak, bawi mnie ten watek.)

Naprawde, nie musisz mierzyć wszystkich swoją miara od razu, nie każdy ma jak ty te hemoroidy czy o czym tak wczesniej pisałas :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli rysuje się portret psychologiczny. Zatem jesteś typem polaka przekornego. Nie ważne ze ktoś prosi aby zjawić się punktualnie (ew. 15min przed) ty zrobisz na złość i będziesz 3 godz. Hmm to daje do myślenia, bo może w ten sam sposób myśli sobie konsul, prosi o wizę to nie dam. Jakoś to się nazywa i nie ma daty przydatności. Realny termin infinity -- KARMA

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cee napisał:

Powoli rysuje się portret psychologiczny. Zatem jesteś typem polaka przekornego. Nie ważne ze ktoś prosi aby zjawić się punktualnie (ew. 15min przed) ty zrobisz na złość i będziesz 3 godz. Hmm to daje do myślenia, bo może w ten sam sposób myśli sobie konsul, prosi o wizę to nie dam. Jakoś to się nazywa i nie ma daty przydatności. Realny termin infinity -- KARMA

eot

E tam, ja też przychodzę wcześniej i rzadko jest kolejka. Koleś pyta na którą, ja że dopiero za godzinę a on, żeby wchodzić. Wielkiej w tym rebelii nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...