Skocz do zawartości

Sponsorowanie Pracownicze


Miro159

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, byc moze takie tematy juz sie pojawialy, ale prawo dosc dynamicznie ulega zmianie, dlatego moze i w tej kwestii cos sie zmienilo. Otoz jestem w stanach od 3 miesiecy, przebywam na wizie turystycznej. Moja szwagierka(obywatelka usa) ma dosc spora firme, zatrudniajaca ponad 60 opracownikow, zajmuje sie glownie sprzataniem, drobnymi naprawami etc, ja jestem w niej zatrudniony (oczywiscie nielegalnie) na stanowisku kierowcy vana, "szefowa" chce mnie usilnie zatrzymac mimo iz jestem dopiero na polmetku :P wspominala cos o mozliwosci sponsorowania, jednakze wydaje mi sie ze teraz nie jest to mozliwe, a nawet jesli to jest to bardzo trudno. W kazdym badz razie, jezeli wyrazilbym checi, mysle ze podjelaby stosowne kroki, tylko moje pytanie, czy to jest mozliwe? Jesli tak to jak dlugo trzeba czekac na rozpatrzenie takiego wniosku? Podejrzewam ze w tym czasie nie moge przebywac na terytorium usa?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, bo czegos nie rozumiem, aplikacje dot sponsorowania czy wiz h1b? Nic sie nie zmienilo czyli zlozyc wniosek mozna ale szanse sa i tak minimalne tak? A jak z czasem rozpatrywania czegos takiego?

Ostatnimi czasy widzialem jakies arytkuly w internecie, ze w stanach brakuje kierowcow, jednakze tyczylo sie to aut ciezarowych.... No ale warto probowac? Wrocic do pl i czekac na kwiecien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly dzięki ! Strona na pewno się przyda.

Co do adwokata, to mysle ze daloby sie znalesc jednego z najlepszych naszym zdaniem w stanach. Mianowicie p Bloch, kiedys juz pomagal w podobnej sprawie komus z rodziny, jednakze najtanszy to on nie jest.... Ale podobno bardzo dobry w tym co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...