Skocz do zawartości

Czas Oczekiwania Na Zielona Karte


Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz na poprzednie buletyny to zobaczysz jaka jest tendencja, natomiast za bardzo nie mozna z tego wnioskowac tego co sie wydarzy w przyszlosci.

Ogolnie to reforma imigracyjna - jezeli wejdzie w zycie - kategorie F4 zlikwiduje zupelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak już rozumiem o co chodzi, dzięki za wyjaśnienie.

Teraz inna sprawa, nie wiem czy w dobrym miejscu, ale mam umówioną rozmowę z konsulem w przyszłym tygodniu i we wniosku ds-160 wpisałam, że chcę pojechać na 3 miesiące do brata (sama bez rodziny), ale jakbym chciała zostać dłużej, np 4-5 miesięcy, to będę miała później problemy z petycją??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to jeszcze pytanie techniczne, dostaję wizę w Polsce np. na 2 lata, kupuje bilet lotniczy na 3 miesiące (tak jak napisałam we wniosku), w USA wbijają mi czas pobytu 6 miesięcy, mogę przedłużyć swój bilet lotniczy? Co to jest I-94?


Popatrz na poprzednie buletyny to zobaczysz jaka jest tendencja, natomiast za bardzo nie mozna z tego wnioskowac tego co sie wydarzy w przyszlosci.

Ogolnie to reforma imigracyjna - jezeli wejdzie w zycie - kategorie F4 zlikwiduje zupelnie.

Jak zlikwidują F4 to co stanie się z naszą petycją? przepadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga tez Ci wbic pobyt krotszy niz opisujesz i licz sie z tym tak samo..

To musisz sie dowiedziec w czasie zakupu biletu czy mozesz zmienic date powrotu i ile takie cos kosztuje.

Co do I-94 to pozostaje forma elektroniczna i to jest wlasciwa wiza pobytu w ktorej bedzie zapisane do kiedy masz byc na terenie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hostuje.net/file.php?id=cfec8e8f9ffbafc83a43308a323177ca

Pomożecie mi rozszyfrować to pismo i co z niego wynika? Niestety rozumiem co któreś słowo..

To jest i-797C czyli potwierdzenie przyjecia petycji. Duzo tlumaczenia ,,, ale w skrocie to ze beneficjent musi czekac az wiza bedzie available. Ze zaplacone.

Ze processing times moga ulec zmianie, zeby sprawdzac online i ze jesli beda potrzebowac wiecej informacji to wysla pismo, tak samo jesli podejma decyzje- tez wysla pismo.

I ze jest rozpatrywane przez California Service Center.

Standardowy swistek przez wielu nazywany NOA1, czyli Notice of Action 1.

Nastepne Notice of Action to tzw NOA2 czyli zatwierdzenie no albo odrzucenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest i-797C czyli potwierdzenie przyjecia petycji. Duzo tlumaczenia ,,, ale w skrocie to ze beneficjent musi czekac az wiza bedzie available. Ze zaplacone.

Ze processing times moga ulec zmianie, zeby sprawdzac online i ze jesli beda potrzebowac wiecej informacji to wysla pismo, tak samo jesli podejma decyzje- tez wysla pismo.

I ze jest rozpatrywane przez California Service Center.

Standardowy swistek przez wielu nazywany NOA1, czyli Notice of Action 1.

Nastepne Notice of Action to tzw NOA2 czyli zatwierdzenie no albo odrzucenie.

Dziękuję. Dlatego drążę ten temat, bo zastanawia mnie data przyjęcia petycji 2006r, a została złożona w 2003 roku :/ i 190$ zapłacone, jak tu wszyscy piszą o kwotach 400$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie czasu oczekiwania na GC w moim przypadku. Otoz I-130 zostalo zlozone w lutym 2010 ( kategoria F1). Obecnie jestem w Polsce. Ostatnio dostalam informacje ze w ciagu 30 dni mam otrzymac jakies dokumenty do wypelnienia. Nie za bardzo orientuje sie o co moze chodzic skoro wedlug Visa Bulletin w kategorii F1 wnioski sa rozpatrywane z data 2006? Czy moze ktos mi wyjasnić o co tu moze chodzic? Ile czeka sie od wyslania wszystkich dokumentów do rozmowy z konsulem? Z góry dziekuje za jakiekolwiek informacje :) PS : Nie za bardzo jestem zorientowana w calej tej biurokracji hihihihhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...