Skocz do zawartości

Temat O Wize


sarabidas19899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciała bym się dowiedzieć w sprawie dostania wizy do USA ,moj temat wygląda tak byłam jakieś dwa lata temu w USA raz byłam w NY 2 mc a drugo razo byłam na FL 1 mc miałam wizę na dwa lata ważną ale mi się skończyła rok temu i starałam się ponownie o wizę na wiosnę w KRK nie dali mi bo powiedzili ze pracowałam w usa to powiedziałam ze byłam turystycznie u znajomych bo tak było i nie widzę się jako imigrantka w USA i tam mieszkać , moje życie w PL wygląda tak mam 24 lat pracuje i uczę się zaocznie w weekendy i nie dawno zostałam zaproszona na wesele jako świadek panny młodej i jak pojde sama to poewnie znowu nie dostane wizy bo mi nie uwierzą ze jadę na wesele czy lepiej żebym poszła ze znajomym po wizę że niby razem jedziemy na to wesele, i zastanawiam się do warszawy jechać po wizę może tam będę miała szczęście.
I jeszcze jedno pyt jeśli będę wypełniać wniosek ds-160 to czy mam to samo wpisać co poprzednio wypełniałam , bo zmieniłam prace w tym roku proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz raz pisalas i dostalas odpowiedz na pewne swoje pytania,prosze o pisanie swoim dawnym temacie

widze ze kazdy widzi prace lub tez wesele a nie widzi ze odmowa byla za prace nielegalna

a to jest problem i to duzy ,,

nie wesele,zmiana pracy czy tez ze sie idzie teraz po wize czy tez nalezy czekac 1 rok a to ze jest wpis o pracy nielegalnej

Mozna isc i z 10 osobami po wize,mozna isc do Krakowa-Warszawy ale w systemie widac za co byla odmowa ..

temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...